Orijinal adı Driving Wild olan discovery belgesel dizisi.

Marc 'Elvis' Priestly on yıllık Formula 1'de McLaren tamirciliği yapma ünvanına sahip. 'Çılgın Sürüş' adlı bu yepyeni dizide çok farklı bir uluslar arası yarış çılgınlığına atılıyor ve dünyanın dört bir yanındaki sıradışı sürüş gruplarına katılıyor. F1'den sahip olduğu tecrübeyi, kendisine ait yetenek ve kaynaklarla biraraya getiriyor. Farklı motor gruplarıyla biraraya gelerek yüksek oktanlı, yüksek basınçlı sürüş maceraları için birbirinden farklı motor değişikliklerine imzasını atıyor.

20 Mayıs Cuma günü saat 21:00'da discovery'de başlayacak olan programda oldukça petrolhead'lik duygularımızı tatmin edeceğiz gibi duruyor. Bol bol motor swapları, f1 sırları ve teknik detayları, deli gibi otomobillerin olduğu bir program izleyeceğimizden emin olabilirsiniz.
Türkiye'deki örneği sanırım yüzde 100 oto olan program. Keza onu izlerken de inanılmaz petrolhead hissediyorum. (bkz: swh)

Cuma akşamları için mükemmel bir seçenek olmuştur, hatta indirip arşivlemek gerek.
merakla beklediğim, iple çektiğim belgeseldir.
elbette en çok da f1 mevzuları için listeye aldığım belgeseldir.
teaserı da sevdim. hadi bakalım, gönder gelsin discovery!
tam 220 farklı ülkede yayınlanacağı duyurulan televizyon dizisi. ismini driving wild'ın yanı sıra yayınladığı bölgeye özel -gears, grease veya glory- olarak da duyabilirmişiz.

şimdilik altı bölüm yayın yapılacağı söylenmiş. beklentilerimiz yüksek, umarım devamını getirebilirler.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri