2008 yılında Chevrolet'in satışa sunduğu sedan otomobilidir.
Chevrolet Cobalt ve Chevrolet Lacetti modelinin devamıdır. İlk çıktığında 1.6 litrelik atmosferik motor ile satışa çıkmıştır. Daha sonra çok yetersiz olduğu için farklı motor gücü seçenekleri de denendi. Şu an için ülkemizde satışı olmasa da zamanında güzel satış rakamları elde etmiştir. 2 litre dizel olanı gerçekten hem iyi gider hem de 6.5 - 7 litrelik yakıt tüketimi ile tasarruf da sağlar. Yol tutuşu fena değildir, trim sesleri biraz vardır. Chevrolet ülkemizden çekildiği için ikinci el fiyatları dibe vurmuştur.
2 litre dizel olanı chip tuning uygulamasından sonra çılgınlar gibi giden otomobil.
Hem yakıt tüketimi düşer hem de bmw 3.20i ed'lerin yanından geçip el sallarsınız.
Frenleri yetersiz olan otomobil.
Her şeyi tutarlı davranırken frenleri çok zayıf kalmıştır. Biraz ucuz hissettirir ama o kadarcık, bir de dediğim gibi o frenler..
Hb modelini gözüme kestirdiğim, ikinci el fiyatları ile tüketici dostu olarak gösterilen arabadır kendileri. Fiyatının muadillerine göre düşük olmasının sebebi ise Chevrolet markasının GM tarafından Avrupa kıtasından çekilmiş olmasıdır. Ülkemizde çeşitli ellerden çıkmış olan yürek yemiş modifiyeli versiyonları da bulunmaktadır. Bunlardan uzak durulup orijinal kalmış bir tanesini yakın zamanda almak istiyorum. 2.0 Lt dizel motorlu olanları hem fiyat olarak hem de tüketim olarak fazla üzmez. Eğer almak istiyorsanız çevrenizden gelecek olan 'ama Chevrolet çekildi yedek parça bulamazsın ' gibi söylenmelere aldırış etmeyiniz efenim. Alın tadını çıkartın.
Almak istediğim, biraz hantal ama yol tutuşunun çok sağlam olduğunu düşündüğüm arabadır. kasası da güzeldir bu arkadaşın, kabini de geniş ve ayarında teknoloji vardır ama biraz hantal işte.
2 litrelik dizel versiyonu chip tuning işlemi ile uçak olan otomobil. 3. viteste dahi arabanın patinaja düşmesine sebep oluyor. vergi dilimi de yaştan dolayı düşmüş olduğundan dolayı 2 litre dizel motorlusu alınabilir. kabinin malzeme kalitesi çok iyi olmasa da fiyat / performans'ta ezer geçer.
adı emisyon skandalına karışan model. amerika'da vw benzeri aldatıcı yazılım kullanıldığı iddiasıyla hakkında dava açılmış. davaya göre gm'nin araç sahiplerine 2000 dolarlık bir ödeme yapması söz konusu.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri