günümüzde 75 bin liraya temiz clio'nun bile zor bulunduğu güzide ülkemizde f/p konusunda uzak ara önde olan araçtır. şu rüzgar sesi olayından bi kurtulmamız gerekiyor, arkadaş e segmenti araç mı bakıyorsunuz bu nasıl ses fetişistliğidir :) piyasadaki araçların %90'ı 120 km'de içeri rüzgar sesi alıyor artık baydı bu muhabbet gerçekten.

eski kasasında kullanılan 5 vites aisin üretimidir ve sorunsuzdur. yeni kasada ise şanzımanlar sorunludur, kart yakma sorunları oluyordu. bu aracın tipik en büyük sorunu trim sesleridir. trim dışında fazla yaktığı konusu tamamen hurafe. golf mu bakıyorsunuz kardeşim? 2 tonluk bir arabadan bahsediyoruz, sıfır km 1300 kiloluk civic bile şehir içi 12-13 litre yakıyorken kalkıp bu araca çok yakıyor şudur budur demek büyük haksızlık.

araçların yakıt sarfiyatlarına bakarken muadillerine göre değerlendirmek gerekir. bu bağlamda yakıtı içtiğini asla söyleyemeyiz. yedek parçalarının 2024 yılına kadar garanti edildiğine değinmek lazım, zaten çoğu parçası opel ile aynı diye biliyorum. bunun dışında rahat satılır mı, tercih edilir mi zaman ilerledikçe daha da zor olacaktır. şu anda bir problem olduğunu düşünmüyorum.

bence günümüzde alınacak bir araçtır. fakat belirttiğim gibi, günümüzde. seneye ve sonrasında hüsran yaratabilir
tümünü gör
ilgili galeri