chevroletin suv segmentindeki aracıdır. bana mı denk geliyor bilmiyorum da nerde bir müteahhit görsem altında bu araç var. aslında fiyatına göre iyi arabadır ama yakmaz adeta içer. chevrolet'in türkiye'den çekilme kararıyla bitmiştir.
Şu an için yedek parçası resmen araba fiyatına gitmek olan otomobil.

chevrolet'in yeni araç satışını durdurmasından sonra en çok darbe yiyen otomobillerden biri zaten captiva idi.

bu yüzden fiyatları oldukça düştü ama dediğim gibi alması kolay da satması ve binmesi zor..
teknik anlamda yerlerde olup türkiye'de ele göğe sığdırılamayan bir arabadır. yol tutmaz iç tasarımı kötüdür, rüzgar sesi alır, motorları vasattır, otomatik vitesi berbattır.
iç mekanı çok geniş olan suv. bagaj hangar gibi. kalabalık aileler için 7 kişilik versiyonu ideal. yanılmıyorsam 2012 sonrası modellerinde 4x4 seçeneği yok. otomatik vitesi de berbat değildir (6 farklı otomatik vites tecrübesi sonrası kişisel yorum), çamur atmayalım.
Sınıfının bu fiyata en iyi arabalarından birtanesi.2.0 dizel motor sanıldığı kadar fazla yakmıyor.6 ay kullandım ortalama yakıt 9 lt civarı.Gidişi , duruşu o kiloya ve yüksekliğe göre ortalama değerlerde.Ön konsol ve içi çok gösterişli ama kalite düşük.Virajlarda özellikle 130 dan sonra tekne efekti yaşamanız kaçınılmaz.Türkiye'den çekilmeleri sonucu fiyatları çok düştü ama o fiyata bu özelliklerde rakibi yok.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri