Yaklaşık iki yıldır oynadığım mobil oyunlar arasında en başarılı bulduğum drift oyunudur. Android ios platformlarında mevcut, grafikleri sürekli geliştirildi ve oynanışı çok zevkli. Mesela turbo spec. seçtiğinizde turbo ıslıklarını duyuyorsunuz, yüksek devirden düşerken gelen flame shotlar,dumanlar,spinler, blow off sesleri.. oyuna en son güncellemeyle yeni miata geldi ve kullanması belki en pahalı arabadan keyifli. Oyuna alıştıktan sonra kesinlikle manuel mod seçilmeli. Ae86, fd6 mugen, s13, gtr34, dodge ram, r32, e30, nsx, rx7, evo9, supra, wrx sti, hoonigan mustang, brz, s14 ve bi kaç araç daha var. Her aracın 4 modu var ve toplam 8 pist var. Oyuna bi göz atın, real racing ve asphaltın ne kadar dandirik olduğunu anlayacaksınız. Tabiki şarj düşmanı :)
güzel oyundur lakin egzoz sesleri çok itici
Ciktigindan beri hemen hemen her gun oynadigim oyundur. Bence en zevkli araba gtr33 tur. Arkasi bazen kontrolsuz gelir nooluyoruuz aa... K.. Dedirtir.
Edit:otomatik fren vs. Butun yardimci ayarlar kapatilarak oynanirsa cok cok daha zevklidir
En iyi mobil drift oyunudur net. üstelik kokpit kamerasıda var.
metroda internet çekmeyince sarılacak bir oyun. onun dışında internet açıkken pek vakit bulunamıyorum. (bkz: swh)
Alacaksın mustangi ona 50 özel paralik boya,siyah ayna cam vede en önemli drift paket .durma yanla
Oyunda bence drift için en iyisi S15, time attack için en iyisi NSX'tir.
Benım için en iyi drift oyunudur fakat güncelleme geldikçe benım telefon iptal oldugundan malesef şuan oynayamadıgım oyundur :/
bunlar da ilginizi çekebilir