• / 2
Uzun zamandır beklediğimize değen bir çalışma ile karşımızda olan youtube kanalının ilk videosu. Başarılarının devamını diler, daha nice güzel güzel videolar bekleriz.
Güzel dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkür ettiğim youtube projemin ilk videosu. Kim hakkımızda ne düşünüyorsa Allah ona 10 katını nasip etsin :)

Bu videoyu çekmeme olanak tanıyan Arabalı sözlük bünyesi ve sözlük sahibi Orçun İnce'ye sonsuz teşekkür ederim.
Adından çok söz ettirecek youtube kanalının ilk videosudur, çok güzel olmuştur ellerine sağlıktır.
Kalitesini hissettiren bir video, gerçekten sağlam bir çalışmanın ürünü olduğu çok belli.

Bir şekilde rakip sayılırız ama takdirimi saklayacak değilim. Bu promo videosunun bana biraz yeni ufuklar kattığını söylemeden edemeyeceğim. Ellerinize sağlık. :)
Üzerinde yoğun emek verildiğini ilk saniyelerinden itibaren hissettiren video. Başarılarınız devamını beklemekteyiz aslanlar !

Bazı arkadaslar volvo bu video yu reklam olarak kullansin demisler aynen o şekil olmuş. Elinize sağlık umarım yakın zamanda yeni videolariniz gelir. Severek izliyoruz abi :)
Entrylerdeki eksilerden projenin ne kadar başarılı bir başlangıç yaptığını görüyoruz. Takipteyiz güzel projelerin devamını bekliyoruz
kaliteli ve iddialı bir başlangıç olmuş,haliyle beklentilerimiz daha da yükseldi.Takipteyiz.
Başlangıç için güzel çalışma. Kurgu güzel, kamera açıları fena değil fakat arkaplan müziği bir Volvo'yla ne kadar uyumlu tartışılır.
"herşey iyi güzel de niye dubstep? anlatsana biraz" dedirten video. Sonradan görme hissettiriyor.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir