Ünlü futbolcu Caner Erkin'in trafik kurallarına ne kadar uyduğunu ve muhteşem sürüş pozisyonu konu alan başlık. Bu arkadaşımız ehliyetini çok büyük ihtimalle kasap ya da manavdan almış.

Keza tek bir fotoğraf ile açıklayabileceğim binlerce ayrıntı var. dodge challenger srt8'ini almışsın, güzel otomobildir, sesi soluğu adamı mest eder, kadınlar üzerinde de etkisi büyük. Koltuk kolun pozisyonuna bakılırsa oldukça geride, ellerin biri direksiyonun üstünde (sanırım dinleniyor) bir diğeri ise cep telefonunda.

Siz insanların gözü önünde olan insanlarsınız, yani hepimizden daha çok dikkat etmek zorundasınız. Emniyet kemerini oraya babanın hayrına mı koymuşlar çocuğum? Bu adam uslu duran adam da değil, geçenlerde bir tane arabasını da pert etmişti.
geçenlerde audi r8 ile kaza yapıp çekmeye çalışan basın mensuplarına da dalaşmıştı.
caner erkin değil de ben olabilirim bu anlatılan ve resimdeki kişi. Şehir içi düşük hızlarda yaptığım eylem. Sağdan soldan fırlayan dallamalar olmazsa keyif verir.

(bkz: keyif veren şeylerin zararlı olması)
eğitimsiz ama parası olan ünlüler kervanından bir yeni örnek daha.
iki topa dokunup milyonları cebe indirirler, aldıkları arabaları pert ederler.
pert etmediklerini de işte böyle kullanırlar. tam bir apaçi.
Şaşırmadım çünkü direksiyonu olması gerektiği gibi tutsa şekil gözükmeyecek. Zaten günümüzde biz otomobil severler ve amcalar haricinde herkes universal olarak bu şekilde tutuyor direksiyonu. Yine iyi tarafından bakın sırtlığı 170 derece aşağı indirmemiş, bu da bişey.
Dedem adamı karısı önce boynuzlamış sonra boşamış siz bir de burada gömmeyin lütfen demek istediğimdir.
gereksiz yere gömülen ünlü olayı. muhtemelen bir mekandan çıkılmış, sıkışık trafikte minik minik ilerlerken objektiflere yakalanmış. sıkışık trafikte ilerlerken hangimiz direksiyonu bu şekilde tutmuyor ki, emniyet kemeri ile telefonla konuşma hadisesi tabiki savunulamaz ama son günlerde adamın her hareketi gündem oluyor. aşırı reaksiyon gösterilmiş bence.
telefonla konuşmak - check
emniyet kemeri takmamak - check
direksiyonu yanlış tutmak - check

ağzında bir tek sigarası eksik. bir karede bu kadar çok yanlışı bir araya getirebildiği için kendisini tebrik ediyorum. fotoğrafı da kamu spotu olarak kullanılmasını talep ediyorum. bunları yapmayın şeklinde.
İnsanlar; sanki arabada telefonla konuşmamak çok ayıpmış gibi davranıyor. karşılaştığım araçların %90 sürücüsü telefonla konuşuyor.
Sözlük yazarlarının hepsinin ehliyet kursu sahibi olduğunu gösteren olaydır. Yemin ediyorum kendimden utandım bu yazılanları görünce meğer ben resmen trafik canavarıymışım. Öncelikle burda haklı olunan tek nokta emniyet kemeri olayıdır şahsen ben sokakta bakkala giderken bile kemer takarım ama onun dışında bu nasıl linçtir? Belli ki adam bir mekandan yeni ayrılıyor direksiyonu iki elle neden tutsun? Onu geçtim ben şehir içinde düşük hızlarda iki elle otomobil kullanamıyorum. Bu şaka değil cidden kullanamıyorum çünkü hareket kabiliyetimi azalttığını hissediyorum. Bana kalırsa düşük hızlarda telefonla konuşmanın da bir sakıncası yok ki ben de çok yapıyorum.Ha sen yapınca doğru mu oluyor diyenler çıkar tabi ki değil. Bu yapılanların hepsi hatalı mı evet hatalı ama kimse yapmıyormuş gibi davranılmış ilginç olan o. Ayrıca şahıs dünyanın en kötü şoförü dahi olsa eşi ve özel hayatı üzerinden vurmak ve bunun başlık içinde en çok beğenilen entry olması bu mecranın geleceği açısından iç karartıcı bir olaydır.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri