yazın çok gerekli olan husustur.
koltuklarınızın ve camlara yakın olan plastiklerinizin çabuk eskimesini engeller. arabanın içi çok ısınmaz ayrıca kadın sürücüler için daha rahat yolculuk yapabilmek için önemlidir. polis abiler de eskisi kadar takılmıyorlar zaten filme, yaptırın gitsin.
Araç alındığı gün yapılması gereken en faydalı şeylerden biri. Hem iklim kontrolü hem aracın içi için faydalıdır. Aynı zamanda kapkaca tacize vs birçok duruma ilaçtır. Birde trafikte kavga etme oranı düşer. Çoğu kişi içini net göremediği araca bulaşmaz ülkemizde.
aslında birden fazla mantıklı sebebi vardır cam filminin.

1- güneş ışınları yolcuları rahatsız etmez
2- güneşin zararlı ışınlarını filtreler
3- hırsızları uğraştırır, cam tek vurmayla komple inmez
4- arabanın içi çok net görülmez, karınızı kızınızı kolay kolay kesemezler
5- güzel görünür, kontrast oluşturur

daha da sayabilirdim de saymıyorum.
Yasak olmasına sebep; aracın içinin görünmemesi değil, kaza anında camların parçalanmasını engellediği ve aracı terk etmeyi zorlaştırmasıdır.
yaptırmayı çok istediğim ancak polisten köşe bucak kaçmaktan nefret ettiğim için yapmaktan çekindiğim durumdur.
Bir standart belirlensin,o derecede herkes yaptırsındır. Yasak mı değil mi muamması sevimsizdir.
güneşe karşı cildiniz hassassa ve raporunuz mevcutsa, ruhsata işleterek rahatlıkla takıp dolaşabildiğiniz aksesuar. ya da tek çare lazerle koyultulmuş fabrika çıkışı cam.
Polis konusunda hiçbir sıkıntım olmadığı için ön cam dahil rahatlıkla her aracıma direkt yaptırarak gezdiğim hede. Ön cama abartılmadan yapılanı helaldir. Fazlası haram cam filmine girebilir çünkü sizin de görüşünüzü kısabilir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri