M paket araçlara halk arasında verilen ad.

Bu araçlar genellikle estoril mavi F30 olur. Bağdat Caddesinde 1 dakika boyunca trafik izlenirse önünüzden en az 5 tane geçmesi garantidir.
Buna ek olarak aracin cadde paket olmasi icin %90i piano black kaplamasi olmasi gerekir
Bazı başlıklar Arabalısözlük'ün artık Bilgi paylaşımından çıkıp fanı oldukları arabayı övüp alamadıkları arabaya da laf atan kesimin sık sık uğradığı yer haline geldiğinin kanıtıdır .
katıldığım başlık.

tam olarak tarif edilen otomobilin 5 serisine sahibim ve tam olarak başlığı açan arkadaş gibi düşünüyorum.
Aynı araçlara cadde spec de denir halk arasında. Yapılan ilk modifiye egzoz olur genelde. Caddeye yan sokaklardan yanlamaya çalışarak çıkarlar ki çoğu beceremez. Kullanıcıların büyük kısmı ehliyetini yeni almış gençlerden oluşur.

Ayrıca başlığı açan arkadaş gayet tarafsız şekilde başlığın tanımını yapmıştır. Her açılan başlığın arabalar konusunda teknik bilgi içermesine gerek olmamaktadır. Ülkemizdeki araba kültürü konusunda yapılan doğru bir tespittir.
Estoril mavi F30'ların caddeli gençlerin ellerinde heba olması durumuna kesinlikle katılıyorum. Gerçekten özellikle haftasonları, 5 dakika içinde bunlardan yanlamaya 'çalışan' 3 veya 4 tane görebilirsiniz.

Egzozdan çıkan sesin desibeli onlar için egzozun kalitesini belirler. Sanayide çektirdikleri, sonradan pas yapan düz borularıyla güzelim otomobilin tenekeden farkı kalmaz.

Herkesin zevki kendine göre ayrıca buna da saygı duyuyorum ancak kendi fikrimi belirtecek olursam, gerçekten arabadan anlayan insanların tercih edeceği bir kombinasyondan ziyade belli bir kalıba uymak için alındığını düşünüyorum.
bir iki saniye için heyecanlandırır sonrasında ne m gibi yürür, ne de ses çıkartır. olsun, estoril mavisi harika bir renk, araba da hoş der geçersiniz. övgünüz arabaya olur, içindeki adamla büyük ihtimal aynı ortamda yarım saat oturulmaz. bmw hayranı olunacak bir firma fakat ülkemizde sürücü kitlesi malum. inanın bu kitle (kıro-apaçi) yavaştan maseratilere de biniyor. yapacak bişe yok.
Arabalısözlük'ün bşaskdlajsdhasdasd olmadığını veya olduğunu falan gösteremeyecek başlık.
Arkadaş, tabii ki böyle başlık olacak "A" ya "A" demektir bu, demeyince farklı olmuyorsun yani alkışlanmıyorsun yani. Bu arabayı alabilecek biri olarak başlıktaki çoğunluğun entryleri fikirlerimi bire bir yansıtmaktadır.

Cadde paketi = Babet çoraplı, değişik gömlekli, " seni evden alayım mı merve"li bir pakettir.
görsel modifiyeli araçtır. genellikle içi boştur. insan anlamında.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri