Bursada 2 senede bir düzenlenen auto Show ki kendisinin maalesef bu sene auto Show la hiç alakası yok.
Bursada şimdiye kadar bütün AutoShow lara gittim. Her seferinde de arkadaşlarla çıkışta bir ton muhabbet dönerdi bu böyle şu şöyle diye ama maalesef bu sene öyle olmadı.
Girişte 2 hol boş olduğu için uzun bir yol yürüyorsunuz göllerin arasındaki ara boşlukta her sene çok güzel modifiyeli arabalar veya araba aksesuarları olurdu. Bu sene yok. Bu sene sadece oteller, hastaneler ve Uludağ turu reklamları vs. Var.
Neyse ilk hayal kırıklığından sonra hol 1 den başlıyoruz. Gözüm Mercedes, Bmw ve Audi yi arıyor ama yok! Neyse diyorum belki diğer holdedir.
Hol 1 de Lexus, Honda, Citröen, Ford var bide Ford Trucks.
Üzülüyor ve bomboş koridorda yürüyerek hol 2 ye geçiyorum. Hol2 de işe Fiat, Toyota ısızu ve iveco var. Bir kaç tane eski arazi arabasıyla 10 kadar da klasik otomobil. Hepsi bu kadar.
Sağına soluna bakıyorum yok. Eskiden sls leri kilitlemeden koyan Mercedes yok, yarış simülatörü getiren Toyota nın simülatörü yok. Chery Geely vs. De yok. VW de yok. Derin bir iç çekerek tekrar göllerin arasındaki bölüme dönüyorum. 2 tane cila alıyorum. Bir de Kangoo ya ön cam fiyatı alıyorum ve çıkıyorum.
Yani açıkçası nerede o eski fuarlar?
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri