Benzin TV kanalıyla tanıdığım , içten , old school arabalar aşığı,eğriyi doğruyu çekinmeden söyleyen abimiz.Diğerleri gibi abone kasmak ve beğene çökülmesi gibi dertleri olmayan işini severek yapan araba tutkunu.
Go pro alıp hiç bir halt bilmeyen bebelerin doluştuğu şu dönemde kendisini ilk izlediğim anda sevdirmiştir. Ayrıca bu işlere dergicilikle başlaması bence önemli bir birikim.Bunun yanı sıra sadece testlerde değil sanayilerde de takılmış,swap da yapmış,eline anahtar da almış, otomobil dünyasının zor işlerini tecrübe etmişte bir ağabeyimiz. Bence kendisi sektörün sayılı insanlarındandır. Ha birde zamanında motosiklet macerasının olmasıyla iyice kanım kaynamıştır. Severiz kendisini.
Sinan Koç ile beraber bu sektördeki en sağlam kişiliktir bana göre. Dergi geçmişi olması hiç önemli değil. Aynı geçmişten gelip bugün "bebe kışkırtma" tarzı videolarla çocuklara hitap eden bir"youteber" haline dönen örneklerini de görüyoruz. Otomobil bilgisi de dergiden değil sanayiden geliyor.
Şu sıralar iyice kabak tadı veren vloggerların içinden sıyrılan konuşması, diksiyonu, hitabıyla kendini belli eden efendi bilgili biri gözlemlediğim kadarıyla.

Benzin Tv entrysine de yazmıştım çok güzel bir serileri var "Bir Tur Versene" adında gerçekten çok başarılı ve fark yaratan bir proje oldu.

Aynı zamanda hali hazırda kendisi bir E30 3.16 kullanıcısı ve canlandırma çalışmalarını merakla bekliyoruz efendim. Buradan kendisine sesleniyorum her bildirimde e30 mu diye bakıyorum haberi olsun.
Şu sıralar 100 Oktan serisinin her bölümünü heyecanla bekleme sebebim olmuştur. Sıradan bir kişi olmadığını sorduğu sorularla verdiği bilgilerle ortaya koymaktadır.
Aras Dinçer ile birlikte Bir Tur Versene serisiyle harika işler çıkarmaktadır.
(bkz: benzin tv)
Hem pilotajı hem bilgisi hem petrolhead oluşu ile gönlümü kazanmış BenzinTV kanalının sahibidir.
Çok sağlam çevresi olan şahıstır. Kendisininde otomobil bilgisi epey iyidir. Fakat civic turbo yazılım testinden sonra kendinden soğutmuştur.
O test olmasa kesinlikle Sinan Koç tan sonraki favorimdi.
An itibariyle bu işi ülkemizde en iyi yapan kişidir kanaatimce. Çizgisinden hiç ödün vermemiş, bilgisine paralel incelemeler çekerek ve hareket ederek ekmeğini kazanan bir şahıs.
videolarını biraz daha ilgi çekici hale getirmesi gerekiğini düşündüğüm youtube içerik üreticisi. e92 m3 videosunda mesela o efsanevi v8'in sesini duymak istiyoruz. 3.20d gibi gidilecekse ya da sadece araba hakkında bilgi verilecekse googledan fotoğrafları açılıp aracın kataloğu okunabilir kanımca. tabii ki top speed görsün, yanlasın etsin demiyorum fakat bi ses duymak istiyor insan.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri