kesinlikle kuru cama uygulanması gereken işlemdir. bu nedenle önce arabayı ısıtıp içerde nem kalmadığından emin olup kuru bizle camı temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. pek marka olayına girmeyeceğim zaten piyasada olan mallar belli. akaryakıt istasyonlarında genellikle carpex marka ürünler oluyor. benim size daha önemli bir tavsiye bi çekçek ve araçta su bulundurmanız olacaktır. suyu camdaki buzu açmak icin kullanabilirsiniz. çekçek te malum kış ayı karları temizlemek için iyi bir yöntem.
Gereksiz olan icat.

Camdan çıkarması çok güç oluyor, abuk sabuk lekelenmeler yaşanıyor.
ev yapımı bir adet önerebileceğim hede.

ayrıca çok da basit bir işlem kendisi.
gerekli malzemeler; bir çift çorap ve sentetik kedi kumu.
yapılışı; iki çorabı iç içe geçirip, içine de sentetik kedi kumu dolduruyorsunuz ve arabanın içinde herhangi bir yere koyuyorsunuz. sentetik kum havadaki nemi emince camlar pırıl pırıl oluyor. evet bu kadar basit.

henüz denemedim ama videoyu izleyince çok mantıklı geldi. buyurun siz de izleyin efendim.
Buğu önlemek için kedi kumunu tavsiye etmem.Keza uzun süre soluduğunuzda silikosis e yakalanıp kanser olabilirsiniz.Cama yarıya kesilmiş elma süren var,traş köpüğünü süren var.En zararsız,zahmetsiz olanı kalorifer ayarını yükseltip sabırla beklemek.Ha benim vaktim yok derseniz buğu önleyici kullanılabir.
bunlar da ilginizi çekebilir