Şu anda otopark.com ile çalışmakta olan, video konusunda oldukça yetenekli şahsiyet. Yaptığı videolar genellikle kısa ama öz olur, türkiye şartlarının üstünde iş yapar. Takip ediyoruz.
Otopark.com"da çok ciddi işler yapan, yükseldikçe saygısını yitirmeyen adamlardan birisidir.
Otopark.com'dan ayrılmış kişidir.
i.hizliresim.com/7g9QNl.jpg
otopark.com'dan ayrılmasına çok sevindiğim kişilik. Sebebine gelince; o ekibe bence fazlaydı.
And'ın Arda, Murat ve Muhipten sonraki 4. ego kurbanıdır. Darısı Doğan Kabak'ın başına.
Otopark'ın yavaş yavaş yok olduğunun kanıtı olan adam. Bir çok kişi sırf kendisi için takip ediyordu.

Tanım: Video konusunda tr'de ne iyi işleri yapan adamlardan bir tanesi.
Küfür ederek sempatiklik kazanildigini para kazanildigini Recep ivedik ile kanitlamis olan halkimizin bu adama sempati duymasi benim acimdan asla garip olmamistir . Bati Atasehir de trafikte Mustang ile yanlayinca Badass olursun Cekmekoy de ibiza cupra ile makas atinca da kufur yersin vay serefsiz bariyerde patla diye .

Kendisi guzel arabarla video cekiyor evet cogumuzun ben dahil asla alamayacagi arabalar belki . Yine de üzüldüm sayilir gitmese daha iyi olurdu otopark kitlesi alismisti kendisine
Açıkcası tahnin ediyordum hatta geçenlerde yakın arkadaşımla aramızda şöyle bir diyalog geçti, Buğra'nın ekibe nasıl katıldığını sordu ben de And'ın belli bi yere gelebilmek adına hem de çekimlerle alakalı bir çok şeyi geliştirmek adına onu ekibe aldığını, işi bittiğinde onu da Muhip gibi bi kenara atabileceğini düşündüğümü söylemiştim ona öyle de oldu. Kişiliğine karakterine birşey demem asla ama çekimler olsun kurgu olsun oldukça başarılı birisiydi yolu açık olsun
demek ki itici olan kendisi değil otopark ile olan işbirliği imiş. Şuan baya takipçisi oldum, mükemmel işler yapıyormuş. Ne diye gidip otopark ile işbirliği yapmışsa. Yaptığı işlerin kalitesi had safhada. En büyük takipçilerindenim artık.
Türkiye'de pek yapılmayan ama aslında çok emek veren bir işi yapmakta olan kişi. Diğer kanallar gibi 40 dakikalık videolar koymuyor, insanı baymıyor. Eğlendiriyor ve öyle bırakıyor. Edit işinde zaten çok iyi. Umarım bazı kanallara örnek olur.
  • / 6
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri