Sitenin ismi en.wheelsage.org

2005 te yayın hayatına başlamış bir internet sitesidir.İçinde her türlü arabaya ait fotoğaraf bulunmaktadır.Hepside yüksek çözünürlüklü.Site yakın zamanda kendini büyütmeye başladı. Bugüne kadar otomobil, kamyon, otobüs, vb. araçların fotoğrafları yer alırken artık motosiklet, traktör,iş makinası, karavan vb. araçların fotoğraflarıda yüklenmeye başladı.Sitenin bir diğer adıda '' autowp.ru '' idi.Son dönemde site kendini dil anlamında da yeniledi orjinali rusça ve ingilizce olan site dillerin arasına fransızca ve çinceyi de ekledi.

Şimdi ben derim ki ; böyle çok büyük bir sitede de bizimde araçlarımızın fotoğrafları olmalı.Ki zaten var.Olanlar Otokar-Askam-Temsa-Güleryüz hatta Anadol bile var. Ancak fotoğraflar az sayıda ve düşük çözünürlükte.

Aramızda internet konusunda deneyimli arakadaşların olabileceğini düşünüyorum.Bu kişiler siteye üye olupda fotoğraf yükleyebilirler.Ben denedim ama üye olamadım.
Türkiye de pek otomobil kültürü olmadığı için böyle fotoğraflarda çok olmuyor maalesef.Burada Türk firmlardan o fotoğraflarıda istemek gerekir.Açıkçası ben pek internet alemi konusunda deneyimli değilim.
Sözün özü böyle büyük bir platformda bizim araçlarımızda olmalı derim ben.
Bilmem siz ne dersiniz ?

SİTENİN ADRESİ
bunlar da ilginizi çekebilir