• / 2
150.000 lira'ya Honda S2000 araç
alan bir vatandaşımızın isyanıdır.
"Sürüngen" olmadıktan sonra
"Zifir" siyah olmadıkça, hele ki
"Varex" siz S2000'i kim ne yapsın!!!

Edit: Video açılmıyormuş.
Düzeltemiyorum editör arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Edit 2: Video çalışıyor arkadaşlar.
“Terörist değiliz” kısmında neredeyse ikna olduğum adamın haksız serzenişidir
Hakli oldugu yerler var, sonucta vergi veriyoz tonla ama o yasak bu yasak.
Bu ne be eksiler toplantisi mi?iki ucu boklu değnek. sokakta top oynamak isteyen çocuğa, sokakta top oynamak yasak demek gibidir. tamam da kardeş sen imkan tanıyor musun peki vatandaşa. çim ekip üzerine basmayın yazan, ağaç dikip kamp kurdurmayan tek milletiz herhalde. büyüdüğüm ilçede kapalı spor salonu var ama kullanmak yasak. tamam da ilçenin basketbol, voleybol spor klubü yok ki, bırak oynasın çoluk çocuk, yoksa nasıl takım kuracak bu adamlar. sağlam belediye binasını boyası eskidi diye yıkıp yeniden yapan, devasa devasa adalet sarayları diken bir milletiz. sanki yönetimin ve adaletin kalitesi içinde olunan binanın kalitesine bağlıymış gibi. o kadar boka püsüre para harcayacağına, boş araziye 3 km asfalt dök millet gitsin gazını alsın, bu da sosyal bir haktır. kazandığımız her 100 liranın 35 lirasını gelir vergisi olarak kesip kalan 65 lirayı da harcarken yine vergi ödetip bir 30 liraya da orada kesik atmasını biliyorsan çok değil az biraz da millete hizmet edeceksin.
Bir apaçi beyanâtı.

Ne demek lan düşük olmak zorunda? Ne demek lan sürüngen olmak zorunda?
Hiçbir şey olmak zorunda değil. Bana kalsa da adam gibi modlanmak "zorunda". Sen sürüngen olacaksın diye milleti rahatsız etmemek zorundasın. Zorunda, zorundayım, zorundalar, zorundalık. Zor.
Videonun altındaki yüzlerce ''adam haklı'', ''helal olsun'' yorumları gerçekten korkutmuştur.
Üstü açık arabaya binip, beni kimse görmesin diye ''zifiri karanlık'' olmak zorunda demek, uzun süre varex sesine maruz kalmanın beyninize yapabileceği etkileri kanıtlamıştır.
İnsanlar onu araç kullanırken göremiyor mu bilmem ama, o, ön camdaki film ile dışardaki insanları göremiyor olabilir.
Not: Video açılmıyor, youtube'a aratıp ulaştım.
Sen aylarca yıllarca denge ağırlık süspansiyon pist ar-ge si yap gelsin bi hasta sürüngen olmayan s2000i napayım desin. Bilemiyorum sabri
Eleman 150.000 tl para verince insanları rahatsız etme hakkını kendinde görüyor.
İstersen 10.000.000 tl ye git bugatti chiron al fabrikanın taktığı egzosu söküp devletin izin verdiği egzos "dB"inin üstüne çıkan egzos takarsan polisin yazdığı cezayı sonuna kadar hakediyorsun onu tasarlayan mühendis bilmiyor sanki daha gürültülü egzos takmayı. Hadi yan camları anlarımda Ön ve Arka camları simsiyah yapıpta dışarıyı göremeyip birisini ezsen yada arabasına çarpsan ne olacak bu yasalar keyiften çıkarılıyor sanki böyle düşüncesizce yapılmış kendilerince "modifiye" diye adlandırdıkları saçmalıkları engellemek için çıkarılıyor çokta haklılar bende haklı buluyorum.Birde arabayı yerden yüksekliği 3 cm olacak şekilde alçaltmış çok etkisi olmuştur yol tutuşa sanki ülkemizde doğru düzgün gidecek çukursuz kaymak asfalt cennetiymiş gibi. Geçen bunun gibi yere tabiri caizse "yere yapıştırılmış" kasisten "geçemeyen" bir bmw yüzünden 10 dk bekledim arkamızda 20 tane araba kuyruk oldu yol da tek şerit yanından geçipte gidemedik. Sözün özü elemanın bir tane elle tutulur haklı argümanı yok.
Kısa pantolonlu, beyaz babet çoraplı bir adet "delikanlı" barındıran video. 5 yıl önce bunları yapanlara top diyenler şimdiki bu magandalardı, şimdi kendileri bunlara dönüşmüşler. Ayrıca "terörist miyiz" demiş de, evet yani terörist illa eline silah alıp milleti tehdit eden insan olmuyor, sen de arabanla milletin canına ve malına kast ediyorsun. Varex olacakmış... Artık çoğu pistte bile ses sınırlandırması var. Adam milyonlarca dolar verip FXX'iyle tur atamıyor, sen kimsin, çakma Polat Alemdar? Bir de vergi veriyoruz demiş. Sanırsın ülkede tek vergi veren bu dallama.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir