BP Ultimate serisi ile güzel bir kalite yakalamış, opet'ten sonra tuvalet temizliği ve market düzeni olarak 2.sırada gördüğüm akaryakıt firmasıdır.
Asıl adı British Petrol'dür.
Benzini de motorin'i de kalitelidir, performanslı ve menzili iyidir.
Motorin konusunda
1.TP
2. BP
tercihimdir.
Nedense çoğu dizel sahibi beğenmiyorum diyor ancak ben de dizel araç varken ben memnundum menzil bakımından.
Ek olarak : yeni kampanya olarak vag grubu araçlara %3 yakıt vermektedir
Benzini güzeldir, afr'den de görebilirsiniz. Mazot için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.
Mazot'u kötü ama benzini iyi olan petrol şirketi.
çalkantılı geçirdiği 2015'i 5,2 milyar dolarlık zararla kapatan petrol şirketi.
zarar ederken ceo'sunun ikramiyesini %40 artıran petrol şirketi. tam türk kafası yeminle. dalga mı geçiyorlar anlamadım ki.
Son günlerde mazot kalitesinden şüphe etmeye başladığım akaryakıt firması. Aldığım mazot motorun çok sesli çalışmasına sebep oluyor..
hopi ile birlikteliğinden dolayı bir basın bülteni yayınlamıştır;


--- spoiler ---
Alışverişin app’i Hopi, dünya akaryakıt devi BP ile anlaşarak akaryakıt sektörüne girdi. Hopi’liler, BP Türkiye istasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişlerinde Paracık kazanıp harcayabilecekler. Hopi’lilerin yıl boyunca BP istasyonlarından yaptığı her alışveriş yüzde 3 Paracık kazandıracak. Hopi’liler kazandıkları Paracık’ları yine BP istasyonlarındaki yakıt alışverişlerinde kullanabilecek.

Hopi’nin üye sayısının hızla arttığını ve 3,8 milyona ulaştığını belirten Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, “Her gün 250 bin kişi Hopi’sine bakıyor, her gün 50 bin kişi Hopi’siyle alışverişe çıkıyor. BP işbirliği, Hopi’nin günlük hayatın içinde çok daha fazla yer edinmesini sağlayacak” dedi.

Hopi’nin akaryakıt sektörüne BP ile girmesinden son derece mutlu olduklarını belirten BP Türkiye Genel Müdürü Martin Thomsen ise “Türkiye’deki 670 akaryakıt istasyonumuzu günde 300 bin müşteri ziyaret ediyor. Hopi ile yaptığımız bu güzel işbirliği sayesinde müşterilerimiz istasyonlarımızda daha da büyük avantajlar elde edecek ve kazançlı çıkacaklar” diye konuştu.

Hopi’nin büyümesi akaryakıtla ivme kazanacak

Üye marka ağını farklı sektörlerden katılımlarla sürekli genişlettiklerini vurgulayan Hopi Genel Müdürü Onur Erbay,“Hopi’lilere alışverişin her noktasında hizmet vermeye kararlıyız. BP ile yaptığımız işbirliği, hem üyelerimizin alım gücünü artıracak hem de Hopi’nin büyümesine ivme kazandıracak çok önemli bir gelişme” diye konuştu.

BP, Hopi’yle müşteri memnuniyetini artıracak

Hopi’nin akaryakıt sektörüne BP Türkiye ile girmesinden son derece mutlu olduklarını belirten BP Türkiye Genel Müdürü Martin Thomsen şunları ifade etti:
“Bizim için müşterilerimize sunduğumuz ışık hızında hizmet ve müşterilerimizin memnuniyeti çok önemli. Müşterilerimize sunduğumuz sadakat programları ve yaratıcı kampanyalar ile onların ihtiyaçlarına tam yanıt vermeyi hedefliyoruz. Hopi ile yaptığımız akaryakıt sektöründeki bu ilk işbirliği sayesinde müşterilerimiz istasyonlarımızda daha da büyük avantajlar elde edecek ve Hopi uygulaması ile kazançlı çıkacaklar.”
--- spoiler ---
BP ve Garanti işbirliğiyle 4 kez 100 TL’lik yakıt alımına 40 TL’ye kadar bonus


--- spoiler ---
1 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında BP’den 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alan Bonus Kart sahipleri 30 TL, Bonus Flaş uygulamasıyla kampanyadan yararlananlar ise 40 TL bonus kazanacak. Kazanılan bonuslar, 30 Kasım’a kadar yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecek.

BP ve Bonus Kart işbirliğiyle 1 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında geçerli bir kampanya başlatıldı. Kampanyada, bu tarihler arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşteriler 30 TL bonus kazanacak. Katılımı Bonus Flaş uygulaması aracılığıyla gerçekleştiren kart sahiplerinin kazanımı ise 40 TL bonus olacak. Kazanılan bonuslar, 19-30 Kasım 2016 tarihleri arasındaBonus üye işyeri olan BP istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek. Kampanyadan Garanti Bonus, Flexi, Money, Paracard ve anlaşmalı diğer Bonus Kart sahipleri yararlanabilecek.
Miles&Smiles sahiplerine 1.000 mil
Miles&Smiles kredi kartlarıyla, aynı tarihler arasında program ortağı BP istasyonlarında 4 ayrı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri yakıt harcamalarında ise 1.000 mil kazanılacak. Kazanılan miller 20 Kasım 2016 sonrasında ilk ekstreye yansıtılacak.
Kampanyadan yararlanmak için
Kampanyadan yararlanmak isteyen Garanti Bonus kart sahiplerinin BPBONUS yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahiplerinin 3280’e, TEB Bonus sahiplerinin 4616’ya, Şeker Bonus sahiplerinin 7353’e, ING Bonus sahiplerinin 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahiplerinin kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahiplerinin 8222’ye, Abank Bonus sahiplerinin 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahiplerinin 0532 752 44 04’e SMS göndermesi gerekiyor.
Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS katılımı gerekmezken, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card sahiplerinin EVET BPBONUS yazıp, kartın son 6 hanesiyle birlikte 3340’a SMS göndermesi yeterli oluyor. Miles&Smiles kampanyası için ise BPMIL yazarak 3340’a SMS göndermek ya da BonusFlaş’tan HEMEN KATIL butonuna tıklamak gerekli.
--- spoiler ---
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri