Plakalıkları dışında güzel bir yanı yok bence.
Vakti zamanında ürettikleri borulara tabiri caizse şuanda oturtan firmadır!
2 adet BMW 1.16i ön sileceğine 470 tl isteme cüretini gösterebilmiş BMW distribütörü. Millet alıyor da arkadaş anlamak mümkün değil.
Daha yeni açılan Samandıra tesisini geçici olarak (1-2 yıl) kapatan firma. Kapatmaktan kasıt sıfır araç satışı. Krizin farkındalar demek ki.
Hiçbir planlama, düşünme ve organizasyon düzeni olmadan hareket ederek saçma sapan kararlar alan firmadır. Eski çalışanı olduğum için bu kadar net söylüyorum. Samandıra tesisinde sıfır araç satışı sona erdi, bu geçici falan da değil, bildiğiniz bitirdiler bunu. Borusan kültüründe kapattık dememek gibi bir durum var, o yüzden böyle söyleniyor.

Sıfır araç satışı olmayan bir yer zaten ikinci el satışı veya servisle de dönmez, yakında tamamen kapanır. Zamanında herkes söyledi, bu iş Samandıra'da olmaz diye dinlemediler, diyecek bir şey yok...
Samandıra tesisi, arsasıyla birlikte satışa çıkmış firmadır. Hepten gidici yani.
Şuan ele ayağa düşmüş, e30, e36larda \"borusan otomobil\" plakalığı bulunan disbiritör. Bir de malum sitedeki Bmw ilanlarında çok büyük özellikmiş gibi bastıra bastıra \"Araç Borusan Oto çıkışlıdır\" yazılan kurum.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri