Kosifler Oto ile Bmw satan iki firmadan biridir.
Boru satarak kariyerlerine başladıkları için adları Borusan'dır.

Aynı zamanda Mini ve Land Rover'ında yetkili satıcısıdır.
Borusan'a gidince asıl başladıkları işi hala devam ettiklerini görebileceğiniz firmadır.
Satana kadar her gün defalarca mail atan ama satış gerçekleştikten sonra teslimat için resmen peşinden koştuğumuz firma
Yetkili servisine gittiğinizde sizi düdükleyen, bunu da yüzünüze söyleyen firma.
Sebep olarak da 'Bmw'niz var beyefendi' diyebiliyorlar. Tebrikler Borusan!
Getirdikleri bomboş arabaları satabilmek için kendinizin seçenekleri belirlediği araca 3 ay getirme süresi koyan otomotiv şirketi. Bunun dışında grey market Range Rover'lara para karşılığında dahi sigorta yapmayan, bakıma götürdüğünüz zaman son sıraya atan ergen şirket.
2015 yılında satış rekoru kırmalarına rağmen karlılık açısından 2014'ün gerisinde kalmış distribütör. nedeni ise kurun artmasına rağmen euroyu üç liranın altına sabitlemeleriymiş. kur farkını ceplerinden karşılayınca karlılıkta bir azalma yaşanmış ve totalde 40 milyon euroluk bir maliyet ortaya çıkmış.

sürümden kazanmayı uygun görmüşler ki, bence bu politikayı güdebildiklerine göre fazla bir sıkıntıları yok. yaklaşık 30 bin araç satmışlar ve global sıralamada 12.ler. hatta bu sene genel pazarın küçülmesi beklenirken, onlar satış rakamlarının artmasını öngörüyormuş.
bmw 2 serisinin beklenilen çok üstündeki fiyat politikası nedeniyle kampanya düzenleyen satıcı. kredi kullanımında yüzde sıfır faiz sunuyorlarmış.

diğer serilerde ise 2015 yılındaki yüzde 0.49'luk faiz oranını yüzde 0.89'a çekmişler. ama yanında iki yıllık kasko hediyesi varmış. krizdeki piyasada satış rakamlarını sabit tutup sürümden kazanmaya çalışıyorlar. genel kâr pastasını azaltsa da insanların alışkanlıklarını korumak ileri vadede kazançlı kılacak gibi.
doğru bir politika güttüklerine inandığım distribütör. belki de yurtdışından gelen satış kotasını doldurmak zorunda olduğundan böyle bir yol seçmiş olabilirler. tamam sattıkları araç pahalı ancak mümkün olduğunca kolaylık sağlamaları iyi niyet göstergesi olabilir.

zira yurtdışı fiyatları ile kıyaslarken çoğunun ötv, mtv diye devlete gittiğini unutmayın.
aynı zamanda jaguar türkiye distribütörü olan kurum.
genel müdürlüğünü uğur sakarya'nın yaptığı şirket.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri