Durun durun hemen sinirlenmeyin dostlar.
Osmangazi de büyük damping yapılmış
ve 65 liraya indirilmiş. Dedik ya patron çıldırdı!
Silinsin...
Eski fiyatı neydi acaba, İstanbul yabancısı olduğunuzdan kıyas yapamıyorum. Eminim birçok kişi vardır benim gibi.
Tanım :anladığım kadarıyla fahiş fiyat artışı.
mümkün olmayan fiyatlandırma. böyle bir şeyi yapamazlar, bu kadar da hırsızlık olmaz. herkes motosiklet alacak olan o olacak.
bu bir savaş ilanıdır. çok ciddiyim bu savaş ilanıdır. bundan sonrası sıkıntı benden söylemesi.
yakın zamanda halkın ayaklanmasının çok olağan olduğunu gösteren zam. ya bu karar bir yerden döner ya da insanlar kaçak yollar ile geçmeye başlarlar. bunun adı soygun başka bir şey değil.
fiyatından ötürü osmangazi köprüsünü hiç kullanmadım. kullanmayı da düşünmüyordum ancak şu aşamadan sonra makul bir fiyata gelmiş. boğaz köprüleri için ise aynı şeyi söylemek mümkün değil, bir çok insanın mecburi olarak kullandığı bir köprü. ayrıca motor ve otomobil arasında fiyat farkı yok diye biliyorum.
Şuan sanırım sözlükteki yeni yılın ilk entrysini yapıyorum, neden buradayım bende bilmiyorum. İyi yıllar sözlük imla hatalarımı görmezden gelin malum içkiliyim.

Milletin eşşek gibi geçmek zorunda olduğu bir yol devlet bizi zaten yolmanın peşinde olunca normal bu zam. Hizmetten kar amacı güden bir zihniyet olunca durum böyle oluyor. Zaten hali hazırdaki ücrette bence yeterince yüksekti, şimdi iyice yükseldi. Bu şehirde yaşamayanlarıda başka şekilde yolarlar merk etmeyin illa bir şekilde etkilenirsiniz aynı gemideyiz berabr batıyoruz.

Edit: Sözlüğün saati bir saat geriymşş bak şimdi fark ettim.
Ödenek yaratmak için yapılan bir zam.
Bizlere yeni yıl hediyesi olarak verilen zamdır.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri