Range Rover Evoque'nun vahşi ve modern görüntüsünün karşısında hemen hemen hiç bir suv'un şansının olmadığını düşünüyorum. Evoque, x4'ten tam 30 cm kısa ama yaşam alanları neredeyse aynı. Bu da Evoque'un daha verimli bir araba olduğunu gösteriyor. Ayrıca Evoque'un iç tasarımı klasikleşmiş sıkıcı Bmw'dan çok daha güzel görünüyor. Hemen hemen herkesin dert ettiği o sıkıcı dashboard olayı Evoque'de yok.
Bmw x4 2 litre 190 beygirlik turbo dizel motor ile geliyor ve fiyatı 262.600tl.
Range Rover Evoque'da 2 litre dizel ile geliyor ama 150 beygir, bu bir dezavantaj. Fiyatı ise 295.000tl.
Fiyat ve beygir farkından dolayı Bmw tercih edilebilir.
Artık her yerde bmw x serisi görmekten bıkmış bünyeye ilaç gibi gelir Evoque.
ister daha yavaş olsun ister daha pahalı bıktım x serisi görmekten. Galip Evoque'dur.
Yani Bmw X2 , X3 olsa neyse de X4 ile karşılaştırılmamalı bence . Cüsse olarak hacimlerini bilmiyorum ama Evoque bu resimdeki kadar heybetli falan değil . Ha tasarımı hoştur ama banena :) X4 galip gelir .
bmw x serisi imajından dolayı direk kaybedendir zaten. Tamam Range Rover Evoque pahalı falan ama o salak X serisine de binilmez. Ayrıca dizayn olarak da Evoque'un çok önde olduğunu düşünüyorum.
x4 te bir numara yok. Evoque iyidir.
Top gear testlerinde 4 çeker sisteminin oldukça beğenilmesinden dolayı evoque seçeceğim karşılaştırmadır.
Birbirinin aynısı otomobiller size batmıyor ise bmw x4'ü alabilirsiniz. Ama yok biraz farklı olalım, hem de dinamik görünen bir otomobil istiyorum deniyor ise cevap Range Rover Evoque olmalı.

Bu arada dashboard olarak da evoque birden fazla adım önde belirtmek isterim.
Aracı alacak kişinin öncelikleri arasında arazi sürüşleri varsa alması gereken araç evoque den başkası değildir. Gerçi çamurla işi olmayanlar için de evoque iyi bir seçenek, ama yine de x4'ü çok hafife almamak lazım.
Bi benmi oyle goruyorum bilmiyorum ama evoque ta kadinimsi bi hava var bu yuzden X4
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri