Bmw X Serisi ekibinden en çok beğendiğim model.
Diğerlerine göre kendine özgü bir çizgisi var, saçma bir boyutlandırması yok.
Araba komple ergonomik, son çıkan kasasından önce çıkanın 2 litre dizel olanını 171.000tl'ye almıştık babama. Şu anki fiyatları ise: BMW X3 sDrive20i - 170.485tl, BMW X3 xDrive20d 245.841tl.
Genellikle parası olan kadınların tercihi olan Suv.
Kabinin malzeme kalitesi falan güzeldir ama nedense genellikle kadınlar tercih eder. Bunu karısına alan da gidip kendine genellikle Bmw x5 alır zaten.
Bmw X serisi içerisinde bir tarzı olan iki arabadan biri.
Geri kalanları gerçekten artık mide bulandırıyor. Onun dışında ergonomisi güzel, malzeme kalitesi güzel, yakıt ve boyutları güzel. Alınır yani.
audi q5 rs hamlesine karşılık m paketi hazırlanan suv. 3.0lt'lik turboşarjlı 400 beygir civarı güç üreten bir motor kullanılacağı söyleniyor.
bmw x5'in küçük kardeşi.
E83 kasası hayatımda gördüğüm en iğrenç ön farlara sahip SUV.
Genellikle kadınlara hitap eden, kabini tüm marka kardeşleri ile aynı olan, pek bir farklılık beklenmemesi gereken suv. Bundan 3 sene önce 147.000 tl'ye 2 litre dizel motorlusunu almıştık, şu an fiyatlar bunun neredeyse 2 katı.
F25 gövde koduyla, Türkiye'de 1.6 lt'lik motorla satılan X3 modeli. Yurtdışında bu motor seçeneği yok hep 2.0 ve üzeri dizel ve benzinliler tercih ediliyor. Çok sevilmeyen bir araçtır ama bunun suçlusu 1.6 lt'lik motorun aracı kaldıramaması ve çok yakması.
markanın elektrikli direksiyon sistemindeki bir yangın riski nedeniyle sadece bir adedini geri çağırma bildiriminde bulunulan model. evet sadece 1 adet x3 geri çağrılmış.
Baz donanımda koltuk arkasında bulunan fileyi sunmayarak BMW'nin cimriliğini gözler önüne seren model. Buarada baz donanım an itibari ile 241.400₺.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri