Bmw 4 serisi'nin en performanslı modelidir.
Çok güzel bir body kit ile satışa çıkıyor ve sadece 700 adet üretilecek. Spoiler'ı fazla abartılı ama güzel durmuş, michelin pilot sport cup 2 lastikler ile gelecekmiş. İnanılmaz hafif jantlar kullanmışlar. Direksiyon alkantara kaplı olacak ve koltuklarda karbon fiber ayrıntılar olacakmış. Motora gelince; 3 litrelik TwinTurbo motor tam 500 beygir - 600 Nm tork üretecek, 0 - 100 değeri ise 3.8 saniye.
Safkan yarışçı.
Kabin dizaynı, kullanılan malzemeler, alkantara.. +18 film gibi, pornografik ne desem bilemiyorum.
Nurburgring i 7.28 ile tamamladı diyorlar . Giulia 'dan 11 saniye daha hızlı sanırım . Bir de OLed teknolojisinin kullanılacağı araba . Audi'nin tek ekmek yediği yerler Led idi Lazer ile önce kesti şimdi Oled ile doğradı Audi'yi Bmw .
(bkz: resmen sex)
bugün internet sitelerinde gözüme çarpan model, spoiler'i çok yırtıcı durmuş. Jantlar ile birlikte aynı renk ayrıntılar daha da hacimli göstermiş. Bodykit ağız sulandırıcı, direksiyon hiç bırakılmayası.
Belki buna gücümüz yetmez ama m4 coupe falan almaya gücüm yetse benzetmeye çalışırdım.
Birinin çıkar çıkmaz alıp İstanbul Park'ta sonuna kadar hakkını verdiğini görmek istediğim araç
'işte bunlar hep seks' demek istediğim araba.
O nasıl bir kabin, o nasıl bir vahşet. Bunu alırsam piste çıkaramam ki, çıkarılır mı lan bu piste?
BMW'nin M3 GTS takipçisi modeli. Bir yerde Porsche'nin 911 GT3'e yaptığını M4'e yaptılar. 'Ring'de sıkı bir tur derecesine imza atmış: 7:28. Linkten videoya ulaşabilirsiniz: M4 Nürburgring 7:28
Standart M3 ve M4 için sunulmaya başlanan "competition package" yanında kendisine de carbon fiber destekli jant opsiyonu sunulmuştur. Ne yazık ki bbs tarzı örme sepet gibi duran standart jantlarının yarısı kadar estetik değildir.

Öte yandan kimsenin gözüne çarpmasa da bana göre en can alıcı tasarım detayı carbon fiber kaputu üzerindeki müthiş kıvrımlarıdır (üstünde 911 gt3 tarzı hava çıkışı da var).
2016 dtm yarışlarının resmi güvenlik aracı olduğu duyurulan model.
Bosch’un ilk su enjeksiyon sistemiyle birlikte tanıtılmış olan ve bu sistemin ilk deneneceği otomobil.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri