makyajdan önce 343, makyajdan sonra ise 360 beygir olan otomobil. sanırım petrolhead olup da kendisi ile ilgilenmeyen tek bir insan evladı yoktur. bence ulaşılabilecek fiyatlardaki nadir ikonik otomobillerden bir tanesidir.

understeer karakterine terstir bu otomobilin, eğer çok oynaşmak isterseniz oversteer'a doğru eğilimini fark edersiniz. bir bmw e36 m3 kadar mekanik değildir ama bir bmw e92 m3 kadar da yapar değildir. ikisinin de tam ortası diyebilirim kendisi için.

sonuç olarak çok güzeldir.
Gelmiş geçmiş en güzel M3 modelidir, CSL versiyonu gerçek bir pist otomobilidir. Karbonfiber tavanın kullanıldığı ilk M modelidir.
bindiğim en keyifli bmw m3'tür. ne komple elektronik ne de komple mekaniktir. sorun çıkarması durumunda türkiye'de ocağınıza incir ağacı diker ama almanya'da bedavadan biraz pahalı olacak şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.
En güzel M3 modelidir. Sıralı 6, atmosferik, SMG şanzımanı değil ama manueli çok isterdim.
Temizinin bulunmasının neredeyse imkansız olduğu arabadır. Spor araba dediğin zaten gazlamak için alınır, 2001 model araba 15 yılda kimlerin elinden geçmiştir artık o arabayla neler yapılmıştır tahmin edemiyorum. Ki bu araba bmw. Türkiye'de bmw'ye çoğunluk kimlerin bindiğini biliyoruz :) bulunursa koleksiyoncudan falan kaç para istediğine bakılmaksızın alınmalıdır. Aksi takdirde hayal kırıklığı yaşatabilir. Ben her türlü alır binerim ulan dediğinizi duyar gibiyim. Ben de ben de :)
2005 Model SMG Cabrio modeline sahip olduğum "araba".
Daha doğrusu yer uçağı , ilah , kral, ölüm meleği , zincirkıran , masturbasyon aleti , tekerlekli testosteron ...
Otomobil tarihine ismini altın harflerle yazdırmıştır.

delirtir...
En karizmatik Bmw M3 tür kanımca,şimdiki m3lerin m4lerin yanında inanılmaz bir makinedir
Gtr versiyonu tadından yenmez
(bkz: Need For Speed)
(bkz: swh)
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri