Bmw i8'i peynir ekmek gibi satan Bmw'nin son hamlesidir. Satış fiyatı tahminimce yaklaşık 700.000 tl civarında olacaktır.

Ocak ayında elektrikli arabalar ile ilgili bir fuarda da bu çocuğu sergileyecekler. Gerekli tüm ar-ge'ler tamamlanmış artık üretime hazır bir otomobilmiş i8 spyder.

Önümüzdeki 12 ay içerisinde satışlarına başlanılması beklenen bu üstü açık ve havalı elektrik yüklü aletin motoru ise standart i8 ile aynı olacakmış.

Hadi hayırlısı.
İ8 zaten zamanın ötesinde tasarım fetişizminin doruğu olmuşken spyder modeli ile nirvanaya ulaşmıştır.
Godzilla'dan vazgeçme sebebim olacak olan otomobil.
Olum ayıptır lan neden bu kadar güzelsin?
BMW i8 Spyder modelinin CES 2016'ya (Ocak 2016) tanıtılacağı rivayet edilmektedir. Bu doğruysa önümüzdeki birkaç yıl içinde yollarda göreceğiz demektir.
Harika olmuş BMW modeli.
Güzel havalarda Bebek civarında bolca görebileceğimizden şüphem yok.
üretiminin 2017 yılına ötelendiği güzellik abidesi. belki de 2018 yılı olacak diyorlar. sanırım bu bmw'nin elektrikli araç katagorisindeki rakiplerinin hareketlerine bağlı olacak gibi gibi.
BMW'nin az önce resmi bir video ile teaser'ını verdiği otomobildir. Sanırım gelecek yıl içerisinde üretim versiyonu görebileceğiz sonunda, bu da yıl sonunda (büyük ihtimalle Eylül ayındaki Frankfurt Fuar olacak) aracın bitmiş halini görebileceğiz anlamına geliyor.

Videoda görünen ilk ilginç detay, Roadster'ın yukarı doğru açılan kapı konseptini koruyor olması. Her ne kadar yanda görünen konseptler bu şekilde sergilenmiş olsa da BMW bu kapı fikrinin üstü açılır modelde olmayacağını açıklamıştı daha önce ama bundan vazgeçmişler.

Videoyu yukarıya ekledik, oradan izleyebilirsiniz.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri