Görüntü olarak ne kadar harika ise teknolojisi ile de o kadar harikadır.
En büyük sıkıntı 1.6 tonluk kilosu yüzünden fren mesafesi 36m yani standart bir binek araba kadar.
launch control yapıldığında 0 - 100 km/s hızlanmasını 4.2 saniyede tamamlıyor.

362 beygir üreten aygırdır.
ortalama yakıt tüketimi tüm testler 7.2 litre olarak çıkmıştır.
satış fiyatı ise 561.000tl'dir. alınabilir.
Zengin plaza patronlarının oyuncağıdır. Borusan Oto bile bu kadarını tahmin etmiyordu, yıllık satış kotasını satılmaya başlandığı ilk gün doldurdular.
1.5litre benzinli motoruyla %45 ÖTV diliminde kalır. Türkiye'nin bu çarpık vergi sisteminde en uygun fiyata alınabilecek supercar'dır. Bu yüzden Türkiye'de satış adetleri oldukça yüksektir.

Kullanması oldukça keyiflidir, benzinli motor arka tekerlekleri hareket ettirirken, elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirmektedir. Bu yüzden 4 çeker keyfine yakın bir keyif alırsınız. Ancak arkadaki çekiş daha kuvvetli (231bg), öndeki çekiş daha zayıf ancak sürekli tork verdiği için kendine has bir zevki vardır.
Yanlış hatırlamıyorsam türkiyede 2014de 14 adet 2015de de 84 adet satışı yapılan "gelecekten gelen" supercar.
karbon fiber yapısının kaza anında geçer not aldığı araba. araca binen iki kişi şu kazadan hafif yaralanmalarla kurtulmuş.

foto 1
foto 2
foto 3
1500cc'lik motoru olan arabaya 588 bin lira ödememiz gerektiğini söyleyen supercar.
bmw m4'ü tokatlayan küçük motorlu dev yürekli canavar.

drag videosu
borusan'ın kiralama adı altında sanki insanı dolandırmaya çalıştığı model. minimum 24 aylık bir anlaşma yapıyorsun ve kdv hariç aylık dört bin euro veriyorsun. 10 bin kilometre ile de sınırlı. menzili yükseltirsen ödeyeceğiniz para da artıyor dolayısıyla. kaba bir hesapla iki sene bitince arabanın ederinin büyük bir kısmını ödemiş oluyorsun ama elinde bir şey olmuyor.
Az önce sessiz sedasız yanımdan geçmiş olan hybrid bmw modeli. Sevemedim, sevemeyeceğim gibi de görünüyor. Böyle güçlü ve yakışıklı bir arabanın elektrik süpürgesi gibi yanımdan geçip gitmesini kabul edemiyorum. Onu da geçtim beynim resmen o an sos veriyor, alışkın değil tabii. Şu ses sorununa bir çare bulmak şart.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri