Aracın kötü yanlarını söyleyeyim. İlk etapta sıfır bir bmw almanın heyecanı ile kötü yanlarına çok bakmadık açıkçası. Sonraları inceleme fırsatım oldu.

1-) bir anahtarsız giriş olsun isterdim m sport paket olsun yani bir zahmet

2-) dikiz aynaların görüşü yetersiz. Aynalar küçük olmasına rağmen güzel açılara sahip olan çok örnekler var. Sürücü tarafındaki 2. açı bir gopro görüntüsünden ziyade orada görüntü bozulmuş da sistem kaymış gibi görüntüye sahip.

3-) güneşliklerin malzemesine kalitesiz demem kalitesiz şeylere ayıp olur. Bildiğiniz mukavva. Ciddi ciddi mukavva o kadar berbat.

4-) torpido çok küçük ve dışındaki malzeme üstlerdeki kaliteli cinsten değil. Ayrıca torpido kapağı baya bir gevşek. Hareket etmeye oldukça yönelik bir parça. Kapı üstleri de bu dandik malzeme ile kaplı.

5-) arkada şaft tünelin var malum küçük araba e belli arkaya anca 2 kişi oturur yapsana bir kol dayama arkaya. Güzel güzel. Kol dayama yok arkada.

6-) bagaj istekleri çok fazla karşılamaz. Çok az durumlarda anca idarelik bir bagajı var.

Bir diğer yanı da söylemem gerekirse bu kötü mü iyi mi siz karar verin. Araba asla bir acemi arabası değil. Yani evet güzel çizgisi var eyvallah falan ama bunlar ben sürerken var. Acemi birisi sürerken çok rahat korkup ilginç hareketler yapabilir. Bakın araba korkutur demiyorum ama acemi birinin kullanacağı araba değil. Yani kötü yanı şu ki eşe dosta akrabaya amcaya dayıya teyzeye al bin denecek bir araba değil. Ha etrafınızda böyle akrabalarınız varsa ve arabanıza önem veriyorsanız muhabbeti kesin derim.
tümünü gör
ilgili galeri