Yazdığım yazıda abartılan hiçbir nokta yok. Aracı yeni aldığımız için genelde hep nasıl yan gider üzerine kurulu bir kullanım sürecinden geçti elimde. Arabayla düz gazlamayı denemedim bile yan gitmesini sevdiğimden.

İç malzeme kalitesini belirttim, genişliği 1.85 boyum oldugunu hala arkayı rahatsız etmediğini söyledim. Spor bir araba alıp içeride saray tavanı beklemek hatadır diye düşünüyorum. Arka çekişli bir arabanın şaft tüneli olduğundan sözlükte bahsetmeye gerek dahi duymuyorum zaten. He şöyle bir konu var ki aracın önünden arkaya oturmaya vaktim bile olmadı.

Abartı ve dscsiz konuya gelecek olursak comfort modda dahi nasıl yanladığımı sözlükten arkadaşlar tam 10 dk önce caddebostan caribou'nun önünde gördüler. Sport plus'a alma ihtiyacı dahi duymadım. Sport plusda kendi kapattığı dsc dışında dsc tuşunu kullanmadık dahi.

Alet net olarak yan makinesi. Aksi iddia edilemez bir gerçek. 177 beygir o kadae yeterli ki uzun bir virajı yan dönerken hala gaz isteyip arabanın hızlanabildiğine ve dışarı taşmadığıma da şahit oldum. Burada belki de benim sürüş kabiliyetim söz konusudur ama aracın yetenekleri sorgulanacak konumda değil. Dsc'yi tamamen kapattığımda gymkhana 28'i çekeceğimden adım gibi eminim ve rodaj mevzusundan dolayı çok elleşmiyorum. Yaklaşık 1 ay sonra görebileceğiniz video serilerinde arabanın nasıl yan gittiğini ve isterseniz ecopro modda dahi bunu yapabildiğini gösteririm. Arabayı alıp ecoproda yanlamak gibi bir gayem olmadı genel olarak sport plusda yanladım ama comfort modda dahi bu kadar iyi arkası gelen görmedim.
tümünü gör
ilgili galeri