bmw 8 serisi her zaman bir efsane olmuştur. bu model ile umuyorum ki bu efsaneyi yaşatmayı başarabilirler. yoksa gerçekten çok ama çok yazık olur.2016 yılının son günlerine doğru satışa çıkması beklenen 8 serisi için diğer bmw modellerine göre beklentiler çok daha yüksek.
böyle kült olmuş bir arabayı tekrardan üretmek bence riskli bir eylem.
sebebi çok basit, zamanında üretilmiş olan model resmen bir şaheser. şimdi sen gidip ne yaparsan yap onu geçemeyeceksen bence o aracı hiç üretme daha iyi. yanlış bir stratejik karar alındığını düşünüyorum.
kardeş şuan haberim oldu bundan. O kadar sevindim ki. mükemmel ya. harika olucak. eskisi o kadar güzel ki...
ne kadar seksi olursa olsun hiç bir zaman e31'in yerini tutamayacaktır.
Çok ama çok güzel bir selefi olduğu için işi zor olan modeldir.
Konulacak motor hakkında henüz net bir bilgi olmamakla birlikte küçük hacim bir motor tercih edilmeyecektir diye düşünüyorum (umut ediyorum).
E31 V12 5.6 Almanlar içindeki alınabilecek teklerdendir. Adeta bir Şaheser. En uçuk kaçık sürücüyü bile yola getirir rafine biri yapar. Otomobil dünyasının yıllanmış şaraplarındandır.
Umarım 2016 da çıkacak olan aynı hisleri verebilir. Diğer araçların bir karışımı değil de kendine özgü hislere ve performansa sahip olur.
Başlığa dönüp dönüp alete bakıyorum, cidden başarılı.
8 serisi kafası çok güzel.
Önden bakışlar yine diğerlerinden farklı çizgiye sahip olmuş,oldukça yırtıcı görünüyor. Arkasını da merak ediyorum. Dilerim o efsane 8 serisinin çizgisi bozulmaz
Eski seriye saygı açısından ve nostaljik müşterileri çekebilmek için farları keşke eskisi gibi açılır kapanır tasarlasalardı dediğim bmw efsane serisi. Modern çizgilerle açılır kapanır far kombinasyonu otomobil dünyası için değişik ve heyecan verici olabilirmiş.
Tasarım olarak asla eskisi kadar iyi olamayacağından emin olduğum araç.
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri