4 silindirli yeni bir üniteyle karşımıza gelen bu Amiral, 2 litrelik turbo bir motora sahip. 258 beygir güç ve 400 Nm tork üreten bu motor kocaman kaputun altında çok küçük bir yer kaplıyormuş.

Arka koltuktaki yolculara 7 inçlik tablet sunulması da dahil olmak üzere konforun dibine vuran bu BMW 564 bin liracık bir fiyat etiketine sahip.

otomobil yorumcuları tek kötü yanını kafa karıştırıcı kamera sistemi olarak belirlemiş.
Gopuk ucutmanin oglu yirtih ucutmadir kendisi
Sürücü kısmı çok kaliteli, arkadaki yolcu kısmı uzay üssü gibi olan otomobil. Arkada tablet, iki ekran, masaj koltuğu gibi detaylar var. Tüm özellikler tabletten kullunanılabiliyor. gerçekten çok başka bir kafa.
Anormal konforlu, şasisinde dünyada ilk defa karbonfiberin kullanıldığı otomobil.

El hareketiyle çalışan ekranı, arka koltuklardaki tableti, lazer farları, kendiliğinde park etme özelliği gibi birçok yeniliği bünyesinde barındırır. 2.0 lt'lik motoru 258 bg'dir ama kullanırken çok daha güçlü hissettiriyor. Hem önde hem arkada havalı süspansiyonlarıyla gerçekten müthis konforludur ayrıca yükseklik ayarı da mevcuttur.

Bir de arkadan çekişli olduğu için muhteşem drift yeteneği vardır, bu otomobille yanlanır mı demeyin, harika yan gidiyor benden söylemesi.
Arka kısmı evin salonundan daha konforlu ve teknolojik olan otomobil.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri