156.416tl'lik satış fiyatı bulunan, Bmw'nin güncel olarak satılmakta olan en yavaş benzinli otomobili.
İç kabin, boyutları falan bmw 4 serisi başlığında zaten konuşuldu. Bu arabada önemli olan nokta motor. Bu arkadaş 136 beygirlik 1.5 litre hacimli bir motora sahip, bir de en küçüğünden turbosu var.
Alan herkes bin pişman, araba hiç bir şekilde gitmiyor. Kalkışta özellikle fazla bir hantallık var. +150k para vereceğim, karşılığında bana at arabası verecekler oldu canım başka?
Şehir içinde sürekli trafikte kullanılacaksa alınabilir ama diğer türlü uzun yola dahi çıkılmaması gereken otomobil. Gerçekten çok hantal, hiç gitmek istemiyor adamı delirtiyor. Bu motor zaten başlı başına markaya yakışmadı, maliyet düşürdüler belki ama imajdan kayıp çok.
Aynı motora sahip 318 ile Antalya ve Adana'da kiralık araçla toplamda 1500 km yol yaptım. Zayıf motora rağmen olağanüstü 8 ileri otomatik şanzımanı sayesinde şehiriçi ve hafif otoban kullanımında tatminkar performans vermekte. Yüksek hızlara çıktıkça motor güncel araçlara nazaran göreceli olarak zayıflığını hissettirmeye başlıyor. Motor eksik silindir sebebiyle titreşimli ve gürültülü; sesi 3 silindir olduğundan alışmak zor.

Ortalamada 7 litre civarı yakmakta.
Otomobillerden anlamayanlar yada güncel güçlere alışmamışlar için muazzam gidiyor.

3 serisi için konuşursak biraz daha verip 320ed alınması daha mantıklı.
bmw nin sıvadığı motor model kombinasyonudur.
Allah düşmanımın başına vermesin dediğim otomobil.
Sen git çuvalla para ver yanından renault flash akarak geçsin. Yok artık daha neler.
0-100 9.6 Gözüküyor çokta yavaş değil ama anlatılanlara göre 11 saniye gibi hava var.
artık coupe şekliyle de satışa sunulan otomobildir. 148.000 lira gibi baz bir fiyatı var hiç motor falan demeyin peynir ekmek gibi satacak olan araçtır.
Ulkemizin sacma vergi sisteminden turemis bi model. Yurt disinda bu motor secenegi sunulmuyor cunku gerek yok
3 silindirli D segment arabamı olur arkadaş sorusunu sordurtan arabadır. Ayrıca satın alan vatandaşların büyük ölçüde arabanın teknik detayları hakkında en ufak bilgisi olmadan tamamen yakışıklı karoseri ve logosuna bakarak satın aldığı kanısındayım.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri