önce bmw 3 serisinin coupe versiyonu olarak tanıtılan ama daha sonra 5 kapılısı da üretilen arabadır.
en ucuzu coupe ve 2 litre otomatik vitesli olan versiyonudur, 190 beygir üretir ve 207.000tl'lik satış fiyatına sahiptir.

eğer gran coupe alacaksanız 1.5 litrelik 3 silindirli üniteyi tavsiye ederim, satış fiyatı da 156.000tl'dir.
coupe'si 200.000tl üstü fiyat etiketine sahip olmasına rağmen nasıl bu kadar çok sattı anlamadığım arabadır. millette çok para var sanırım.
Mavi olanını bol bol gördüğümüz arabadır.
Nedense bana hiç de öyle 200.000tl bandında bir araba gibi gelmiyor. Sanırım Bmw'nin yüzünün eskimesinden kaynaklanıyor. Genel olarak herkes de böyle bir intiba bırakmaya başladılar.
Normalde beyaz arabayı sevmem ama 4.20D M paket çok hoş duruyor . Tabi yeni Bmw modellerinde tercihim Estoril mavi.
(bkz: estoril blue) rengine sarıyer ve beşiktaş belediye'sinin sponsor olduğunu düşündüğüm, bazen sahilde konvoy yapmış gider halde görülebilen modeldir.
420d cabrio'su candır.
Abimin 420d Cabrio modeline sahip olduğu araç. Cabrio diye tutturdu sonunda da aldık ama hiç verilen paraya değmiş gibi hissettirmiyor. Düşününce e92 m3 bile alınabiliyor temizinden ama işte kafalar farklı.
Ölçülerini sevmediğim araba. Gereksiz büyük, gereksiz yayvan duruyor. Kabin için de bunların hepsi geçerli. Zengin görünücem diye bu kadar kasmanın anlamı yok bence. Ayrıca kabini geniş yapsan ne olur? YIllardır aynı dashboard'u kullanıyorsun.
Temel olarak A5 Sportback'e rakip olarak üretilmiştir. Şasi, motor ve şanzıman 3 Serisi'nin aynısıdır.
Hiçbir zaman sahip olamayacağımı bildiğim için hiç açıp fiyatına bakmamistim, gercekten ne 2.el sitelerinde ne sıfır olarak açıp hiç bakmadım. Evet çok güzel duruyor evet 184luk makina ile iyi gidiyordur. Sahibine bağışlasın
418 Gran Coupe'den sonra şimdi de 418 Coupe satılmaya başlandı. 3 silindirli, 1.5 lt turbo motor, 136 bg güç, 220 Nm tork. 0-100 km/s 9.2 sn.

3 Serisi şasisine üretilmiş iki kapılı coupe. Biraz da Mercedes'in yeni C Coupe'sine rakip olsun diye getirildi aslında. Özetini veriyorum: Muhteşem bir tasarım ve şasi, hayal kırıklığı bir motor.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri