1 serisi cabrio'nun yerine çıkmış olan model.
Selefinden 72mm daha uzun, dingil mesafesi ise 30mm daha uzun. İz mesafeleride 40'ar mm uzun tasarlanmış. Sürüş pozisyonu tipik Bmw yani gayet başarılı. Arka koltuklara oturmak için robot olmak lazım, inanılmaz dik bir oturuş pozisyonuna sahip. Malzeme kalitesi ise Bmw 1 serisi ile denk.
8 ileri vitesli steptronic otomatik şanzıman başarılı. ortalama olarak 8 litrelik bir yakıt tüketimine sahip. 1.5 litrelik motor hızlanma da çok başarılı olmasa da kötü de sayılmaz. Fiyat ise yaklaşık 165.000tl.
Fiyatı 135 bin görüyorum ben ama 2.20D coupe fiyatı 168 bin tl . Son zamanların gözde genç arabası ee Estoril mavi BMW cabrio olur da alınmaz mı ? Hiç kullanmadım gerçi ama eğlencelidir bu da . Yine de biraz daha ekleyip 2.el 3.20D alırım kendi düşüncem bu yönde.
Görünen fiyatlara satılan herhangi bir araba yok. Hepsinin üstüne paket falan geliyor, klasik Bmw kazığı.
compact bir cabrio'nun en güzel örneğidir. uzaktan duruşu bile sürüş keyfinin doruklarda olduğunu gösteriyor.
bez tavanı çok kötü duran araç, komple açık gezmek lazım bunla
Arka koltuk acısı çok dik olan araba
gerçekten de bez tavanı çok kötü duran arabadır. fiyatı uygun diye atlayasım var ama beyaz renkli siyah tavanlı olanını gördükten sonra hevesim kaçtı.

devamlı üstü açık şekilde gezmek gibi bir fikrim var. hafta sonu kosifler'e gidip konuşacağım. eğer bu arabayı alınca iyi bir mont, bere, atkı ve eldiven hediye ediyorlarsa fikrim değişebilir.
zipcar filosuna katılan spor araçların bir yenisidir.
yeni mazda mx-5 dururken asla ve asla tercih edilmemesi gereken araba.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri