bir adet 2007 model e87 kasa premium donanımlı örneğine sahip olduğum arabadır.

maliyet sürüş zevki oranı kurduğunuzda yeni saylıabilecek otomobiller içerisinde en kârlı olanıdır tahminimce.

2.0 136 hp valvetronic motor, 6 ileri otomatik zf şanzıman. 6,5 şehr dışı 10 lt şehir içi tüketimi vardır an itibarıyla. alt devirlerde gaza yüklenirseniz valvetroniğin egzantrik açısını değiştirip, motor sesinin değişip hırlamaya başladığını ve vites düşmeden 2000 devirde yeterli çekiş gücü yakaladığını farkedebilirsiniz. bu arabanın en keyifli yanıdır tahminimce. ilk viteslerde oranları kısadır bu nedenle alt devirlerde bile hafif hafif yanlamanıza izin verir.

alacaksanız sunroof, bi-xenon ve ışık paket üçlüsünü bulmaya çalışın. daha ayrıntılı bilgi isterseniz mesaj atabilirsiniz.
Oldukça eğlenceli olan arabadır.
Bana göre tek eksiği yakıt tüketiminin çok olması. bmw 1.16i'de de çok yakma problemi var zaten.
1.16i adamı ne kadar kanser etse de 1.18i öyle değildir, bastığınızda en azından yaktığınız yakıtın karşılığını verir. ufak açılarla yanlamak her zaman keyifli olmuştur ama açıyı arttırmak istediğinizde kilitli diferansiyelin olmayışı canınızı sıkabilir.
Yakıtından dolayı çok tutulmaması işimize gelen arabadır. Bu sebepten dolayı böyle amaca yönelik bir arabayı uygun fiyata alabiliyoruz. Yakıtı da öyle çok dert edilecek cinsten değildir, 2 litre bir araba ne yakıyorsa onu yakmaktadır. Daha makbulü için (bkz: bmw 1m)
o jantlar o arabaya olmuş mu dedirten hededir.
F20 kasası için bence hayal kırıklığı olan otomobil. Detaylı incelemesi için: (bkz: bmw f20 1.18i incelemesi)
Kaputun altında Peugeot motoru yatan arabadır.
2016 modelinden itibaren 3 silindirli 1500cc'lik motorla üretilen ve sıfırı 140.000 lira olan arabadır. Yakıt tüketimi 3 silindire yakışmayacak kadar fazla ve malesef yokuşlarda tüplü şahinler bile geçebiliyor.Bu model yerine makyaj öncesi 1.16d alınabilir. E90 3.20d, F30 3.20i ve F30 3.16i düşük kilometreli alınabilir.
Yokuşlarda tüplü şahinler geçiyorsa arabanını değil de şoförün sorgulanması gereken 3 silindirli 1500cc motora ve 136hp güce sahip Bmw modeli. Alt devirleri eski 1,6 litrelik motora göre daha ölü ve yakıt tüketimi yüksek. Ancak yazılım ufak tefek oynamalar ile stage 1 olarak 180hp civarı alınabiliyor o zaman biraz daha istekli bir gidişe sahip oluyor.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri