24-28 ağustos tarihleri arasında balıkesir'de düzenlenecek zeytinli rock fest içiçn bir basın bülteni yayınlayan şirkettir.

--- spoiler ---
dünyanın en büyük şehirler arası yolculuk paylaşım ağı blablacar ile festival keyfi yolda başlıyor. blablacar, rock müzik tutkunlarını; moğollar, teoman, şebnem ferah, duman, pentagram ve hayko cepkin’in de aralarında olduğu onlarca grup ve sanatçının yer aldığı zeytinli rock festivali’ne en ekonomik yoldan ulaştırıyor.

blablacar’la zeytinli rock festivali’ne ulaşım fiyatları ise yaklaşık olarak şöyle:
balıkesir-zeytinli 7 tl, izmir-zeytinli 14 tl, bursa-zeytinli 18 tl, istanbul-zeytinli 29 tl , muğla- zeytinli 29 tl, antalya – zeytinli 42 tl, ankara-zeytinli 46 tl

zeytinli rock festivali bu yıl da balıkesir edremit dalyan sahilinde, 5 gün boyunca müzikseverleri rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi sanatçı ve grupları ile buluşturacak. 24 - 28 ağustos tarihleri “deniz, kum, güneş ve %100 rock müzik” ile hayatın keyfini çıkarmak isteyenlerin uygun fiyatlı ulaşım arayışına ise blablacar çözüm getirecek.

blablacar’ın ulaşım desteği sağladığı zeytinli rock festivali’nde bu yıl, moğollar, bülent ortaçgil, duman, teoman, manga, athena, baba zula, şebnem ferah, mor ve ötesi, pentagram, hayko cepkin, bülent ortaçgil, kurban ve ceza’nın da yer aldığı pek çok sevilen grup ve yorumcu sahne alacak. festivalde ayrıca, yunanistan, bulgaristan, romanya, almanya ve kıbrıs'tan amatör ve profesyonel gruplar yer alacak.

festival alanına en hesaplı yoldan ulaşmak isteyenlerden, aracı olanlar sürücü olarak, olmayanlar ise yolcu olarak blablacar’ı kullanabilecek. blablacar’da festival için hemen yolculuk ilanı verebilir ya da yolcuysanız yolculuk ilanlarına göz atabilirsiniz. blablacar’la yolculuklarınızı paylaşarak festivale hem uygun fiyatlarla ulaşabilir hem de festival arkadaşlarınızla yolda tanışarak eğlenceli bir yolculuk fırsatı yakalayabilirsiniz.

22 ülkede 30 milyondan fazla üyeden oluşan topluluğu ile dünyanın en büyük şehirler arası yolculuk paylaşım ağı blablacar, aynı yöne giden sürücü ve yolcuları bir araya getirip, yol masraflarını paylaştırarak seyahati herkes için daha hesaplı ve eğlenceli kılıyor.
festival ulaşımınızı organize etmek için, dünyada milyonlarca insanın yolculuk anlayışını değiştiren blablacar’ın ücretsiz mobil uygulamasını indirebilir ya da www.blablacar.com.tradresi üzerinden blablacar’a üye olarak yolculuk arkadaşlarınızı seçebilirsiniz. festivalde hem eğlenmek hem de dinlenmek için festival alanındaki blablacar çadırını da ziyaret edebilirsiniz.
--- spoiler ---
tümünü gör
ilgili galeri