Tesla otomobili ile uzun yol videoları yapan Tesla refeal program şampiyonu. Kendisi Norveçde Oslo üniversitesinde bilgisayar programcısıdir. Tesla ile uzun yol videoları yapmak daha çok keyif verdiğinden mesleğini bırakmıştır. Nimber Task adlı kargo firması için taşımacılık yaparak hayatını sürdürür. Tesla Model s P85 ile 35 uzun yol videosu yaptıktan sonra Tesla tarafından Model X p90DL ile ödüllendirildi. Son günlerde takipcileri isteği ile kendi sitilinde diğer elektrikli arac test videoları yapmaktadır. Bmw i3 , renault zoe, hyundai ioniq ve bir çok modelin uzun yol test videosunu yaptı. Menzilleri 100 150 km olan elektrikli arabalarla 1000 km üzerinde yollar yapmaya çalışırken Norveç soğunda hasta oldu, arabaların içinde yattı, nodle yiyerek karnını doyurdu. Kazandığı parayı kameraya arabalara harcıyor. Neredeyse 1 yıldır aynı montu giyigor. Facebook sayfasında Tesladan kazandığı Model X'e atıfda bulunarak giydiği yıpranmış spor ayakkabıları paylaşmıştır. "100 bin dolarlık arabaya biniyorum, ayağımda bu köhne ayakkabılar var demiştir"
Bjorn Nyland Petrolhead kavramının Elektrik versiyonudur. Tawianlı küçük bu çekik gözlü Norveç Vatandaşını ilgiyle takip ederim.
Facebook sayfasında her sorulanı itina ile cevaplar. Annesi spor yıldızıdır. Atletizmde sayısız madalyası ve kupası olan bir hanfendidir. Bjorn annesinden gelen kaliteli genler sayesinde Norveç soğuğunda günübirlik yüzlerce km yapabilmekte, soğuk havaya dayanabilmektedir.
Sözlük aracılığıyla öğrendiğim bir youtubeer. Gayet güzel ve basit anlatmış yukarıdaki videoda olayları, diğer videolarını da izleyelim bakalım.
sempatik bir youtuber. bir çoğumuzun hayalini gerçekleştirmekte aslında, işini bırakıp hobisinin peşinden gitmiştir.
Kendisi refeal Programı başarıyla son gününde tamamlayarak Tesla Roadster Mk2 kazanmıştır.
Son videosunda, Kia Niro elektrikli aracının içinde, donmuş şelalerin ortasında geceyi gecirmiştir. Kia niro bataryaları bir gecede %80den %63'e düşmüştür.
Tesla tarafından 2017 yılında refeal programı ikinci kez kazanmasına rağmen kendisine araba verilmedi. Bunun üzerine Youtubede konuya ilişkin bir video yayınladı. Tesla Yetkilileri bun üzerine kendisine apar topar bir Model s p100d hazırladılar. dün itibarı ile yeni p100d aracına sahip oldu. Ayrıca 2018 de 55 adetten fazla Tesla satılmasına referans olduğu için 2 adet de Tesla Roadster 2 kazandı. Şu an garajında bir ader modelx bir adet models hediye aracı sahip olduğu gibi, satışa çıkacak ilk iki Roadsterında sahibi olacak. Keşke bizlerde bundan faydalanabilseydik.
bunlar da ilginizi çekebilir