online taksi çağırma uygulaması.

kendi deyimleriyle taksi arayan yolcularla, yolcu arayan taksileri bir araya getiriyorlar. büyükşehirlerde, özellikle de istanbul'da ha deyince taksi bulmak bile zorlaştığı için, böyle bir uygulama icat edilmiş. uygulamaya girip bulunduğunuz yer taksi çağırıyorsunuz. en yakın taksi gelip sizi alıyor. gelen şoförün adını, puanını ve taksinin plakasını ekranda görüp, gelişini haritadan takip edebiliyorsunuz. ister nakit ister kredi kartıyla ödeme yapabildiğiniz yolculuğun sonunda şoföre puan verip yolculuğu yorumlayabilirsiniz.

ayrıca sabıka kaydı olan hiçbir taksici sisteme dahil olamıyor. yani eskisinden çok daha güvenli yolculuk edebiliyorsunuz.
Benim gibi üzerinde para taşımayı sevmeyen biriyseniz ve taksiye ihtiyacınız olduğu zamanlarda en iyi dostunuz bu uygulama olabilir..
Taksicilerin nedense sürekli çamur attıkları uygulama. Yok bekliyorlarmış, yok tahsilat konusunda sıkıntılar yaşıyorlarmış bıdı bıdı. Daha ne istiyorsun be adam, çok güzel bir piyasaya giriş yapmış oldunuz. Şükretmek bizim kanımızda yok yemin ederim.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri