otokoç çatısı altındaki satış firmalarından biridir.

kendisine bağlı olararak fiat, alfa romeo, lancia, jeep, dodge ve chrysler markaları bulunurken, otokoç aracılığıyla da ford ve volvo markalarıyla ilgilenmektedir.

müşterilerine, yeni araç satışı, servis ve yedek parça hizmetleri, toptan yedek parça satışı, sigorta, aksesuar satışı, 2. el araç satışı ve araç koruma sistemlerini sunmaktadır.
çok güzel kampanyalar ile türk halkının beğenisini kazanmış olan marka. halkı çok iyi tanıdıklarını düşünüyorum.
Türkiye’nin lider otomotiv perakendecilerinden Birmot, Eylül ayında Alfa Romeo’nun yenilenen lüks kompakt modeli Giulietta’ya sahip olmak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuyor.


--- spoiler ---
Birmot, düzenlediği kampanya çerçevesinde fatura bedelinin yarısını Eylül 2016’da peşin, kalan yarısını da avantajlı faiz oranlarıyla Eylül 2017’de ödeyerek satın alma imkânı sağlıyor. Ayrıca 50 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0.94 faiz oranlı eşit ödemeli kredi imkânı da sunuyor. Bununla birlikte 88 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlı 1.6 JTDM 120 HP dizel motor ve manuel şanzıman kombinasyonlu Giulietta için ekonomik satın alma alternatifleri yaratıyor.

Alfa Romeo Giulietta, 1.6 litrelik 120 HP, JTDM turbo dizel motorlu, manuel ve TCT otomatik şanzıman seçeneklerinin yanı sıra 1.4 litre 170 HP, benzinli ve TCT şanzımanlı versiyonuyla da satışa sunuluyor.

Birmot, stil, şıklık, sportiflik ve teknolojinin birleştiği İtalyan Giulietta’ya Eylül ayı koşulları ile sahip olmak isteyenleri showroomlarına davet ediyor.
--- spoiler ---
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri