Otomobil hastası bir insanın belli sürelerle otomobil kullanmaktan uzak kalması sorunsalıdır. Yaklaşık 2 aydır bazı sebeplerden ötürü otomobil kullanamıyorum. Düzenli olarak spor yaptığım ve müzikle uğraştığım için boş zamanlarıma oranla bunun eksikliğini farketmem uzun sürdü. Ancak bugün üstüme bir huzursuzluk ve mutsuzluk çöktü. Ciddi ciddi mutsuz hissetmeye başladım, eve geldim baktım oluru yok 'ulan bi kaç otomobil testi izliyeyim' dedim. Bu abartı değil o an anlamadım, otomobil kullanamamak beni gerçekten kötü hissettiriyor. Bir süre daha otomobil kullanamayacağım gibi gözüküyor bakalım durum ne hale gelecek. Belki bi karting falan yaparım bak o bi nebze kurtarabilir durumu.
Üniversite sebebiyle arabamdan uzak kalıyorum. Giderken arkadaşım yolcu ediyo otogara kadar gidişi ben kullanmıyorum. Üniden dönüşüde otogardan almaya geliyo sağolsun tabi orada da arabayı elinden alıp yine ben kullanıyorum.
Düşman başına dediğim olaydır .
Yaklaşık 6 aydır yaşadığom durumdur. Evet, zaman zaman şirket aracını kullanmışlığım vardır ancak insanın kendi otomobilini kullanması gibi olmuyor. Umarım tez vakitte bu hasret biter.
Kaza yaptıktan sonra bende oluşan durumdur. Şu aralar mecburi olmadıkça kullanasım gelmiyor.
maddi olanaksızlıklar içinde olanların da başına gelen durum. çok seviyorum ama uzun yıllar kullanmak nasip olmadı, napalım.
bunlar da ilginizi çekebilir