• / 2
ne kadar böyle şeylere karşı olsam da bana yuh dedittirdi, o yol tutmayan arabayla bunları yaptıysa sözlükçe toplaşıp şu adamı bi piste çıkaralım.

edit : neden bukadar çok frenlendik sanki adamın yaptığını destekliyormuşum gibi :(
gazcıyı görüp gaza gelen bi apaçi. Doğal seçilimle elenecektir elbet, masum birini de öldürmesinde..
Arkadaşı sözlükçe toplaşıp göndereceğim tek yer ya rehabilitasyon merkezi olur ya da hapis. Pistte de pek yeri yok bu cahil arkadaşın.
35. Saniyede bariyerlere girdigini tahmin ediyorum.
ciddi anlamda aşağılık kompleksi olduğunu düşündüğüm kişilerden birisi daha. normal hayatında o kadar küçülmüş o kadar alçalmıştır ki kendisini toplumda var edebilmek adına "Benim de herkesten sıyrıldığım, farklı olduğum yerler var. " diyebilmek için böyle cahilce işlere kalkışır. şahsımca bu tür şahısların en az 6 ay hapis cezası aldıktan sonra bu ceza paralelinde de en az 2 sene psikolojik açıdan tedavi edilmesi gerekmektedir. şunlara biri söylesin trafikte hayvan gibi araç kullandığın zaman kadınlar ona aşık olmayacak, iş yerinde veya okulunda saygınlık kazanmayacak, ve biz insanlar beynimizle hayatımızı sürdürüyoruz, hayvansal iç güdülerimizle değil.
Yaptığı hareketlerin ne kadar tehlikeli olduğunu geçtim, kendisini Fernando Alonso zannedip, aslında yeteneğin y'sini bile barındırmayan bir şahsın başrol oynadığı bir video.

Yetenek öyle amaçsızca sağa sola direksiyon kırıp, lastik sesi çıkartmakla olmuyor.
yetenekli değil şanslıdır. o hızda o arabayla o amaçsız hareketleri yapıp bariyerlerde patlamadığı için.
Bir linea ile neler yapılmaz? Cevabı.
Ehliyetine el konulup tekrar verilmemesi gereken sürücülere bir örnek. Hasbelkader o an orada trafikte seyreden insanların ne suçu var? İQ'su jant ölçüsünden küçük olan bir sürücü turnusolü.
Şirket arabası olarak kullanılabilir. eger arabaniz yoksa şirket arabasindan hesapli ve zevkliside olmaz
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir