Nedir, Onedio ve Bu Filme Gidilir internet serilerinden tanıdığımız Billur Bolu'yı yeni bölümde konuk aldım.

(bkz: Billur Bolu)
videoya değil de daha çok honda s2000'e kilitlendiğim video. alet nalet sayın seyirciler.
Nedir'den beri takip ettiğim, çok eğlenceli ve güzel bulduğum bir hatundur Billur Bolu güzel bir bölüm olmuş ancak the hatuns projesinde bence makinalarla caddeye de çıkılması gerek ya da ne biliyim pist falan da olur o zaman daha eğlenceli olacağına inanıyorum
American Dreams Bol köpüklü araç yıkama seansı.. Balık etli abla (gözüm ısırmıştı) ve araba yıkama eh bizde de bu kadar olur. Yalnız adı her neyse proje sahibine söylenesi bir kaç şey biriktirdim.

1. Küfür komik değildir. (IQ ya göre değişenlik gösterir)
2. Kibar olmak zor değildir. (Karşındakiler dişi - seni izleyenler ergen ve halliceleri kadına nasıl davranmasını öğrenmeleri gereken kişiler abileri böyle yaparsa onlar ne yapsın çıks çıks)
3. The makina fikrin başarılıydı. (Yine küfürler hariç) The Hatuns u duyunca sevinmiştim. Senin yaptığını duyunca aynı kalitede veya seviyede olacağını bildiğim için üzüldüğüm (nitekim ki yanılmadım)
4. Nigga vari konuşmalar "rock n roll" davranışlar yine hoş değil. Süper fikirlerin var ama şuan sadece bi kaç zengin bebesine ve ergenlere hizmet ediyorsun.
5. Senin için düşündüğüm iyi şeyler yok mu? Var tabi dişlerine iyi bakmışsın!
Umarım hede hödö yapmadan biraz bu yazının üzerine düşünürsün! Seni tanımam (tanısam severim biliyorum) gördüklerimden çıkardığım özet..

Not: Fanları gelmeden kaçalım.
Ben gereksiz buldum bu videoyu, bana hitap etmedi.
Bence bu ''the hatuns'' da gayet başarılı fakat bu şekilde değil de ne bileyim arabaları kullanan hatunlar olmalı. ''the makina''da gerçekten makinalar konu olarak alınıyorsa ''the hatuns''da da ''arabacı'' hatunlar konu alınmalı Buğra abi. Hatun güzel eyvallah da çoğu şeyden ''bihaber''. Daha fazla bu işin içindeki kadınlarla çalışırsan ve daha uzun videolar çekersen - en azından 2-3 dk daha uzun - daha fazla izlenirsin abi. Saygılar.
gözleri güzel olan hatunla yapılmış vlog.
videoyu sessiz izledim ve temasının "ay bu nee?" den öte olduğunu sanmıyorum.
bu sefer gazlatmadı
bunlar da ilginizi çekebilir