altınuzade'de emniyet mahallesi civarında konuşlanmış pazar. yeri ufak olduğundan ötürü giren araçlardan para kesiliyor. şehir dışında ikamet eden pazarlardan fazla verim alınamadığını düşündüğümüzde, merkeze yakınlığıyla doğru orantılı olarak daha güzel ve alınabilitesi yüksek araçların sergilendiği ikinci el araba marketi.
Araba satmak isteyenlerin acelesi var ise gittikleri pazar. Gerçekten de sirkülasyonu çok fazladır.
Hani gerçekten aceleniz var ise bir günde satabilirsiniz, adamı çok uğraştırmaz.
Son günlerde galericilerin bastığı oto pazarı.

Gelip tüm arabalara değişik fiyat tekliflerinde bulunup, ucuza kapatmanın peşindeler.

Baktınız fazla açık gözlü arabanızı satmayın, emin olun al sat ile ekmek yiyeceklerdir.
yıllardır galericilerin cirit attığı oto pazarı. caddeye yakın olan tarafı birileri onları mı tahsis etti, yoksa her hafta gidip orayı mı kapatıyorlar bilmiyorum ama gerçekten de kabak tadı verdiler.

oto pazarı dediğin yer, sıcak satış yapmak isteyen bireylerin kendi arabalarını götürdükleri bir yer. senin zaten hali hazırda bir dükkanın var, neden orayı istila edip hem yer kaplıyor hem de şişik fiyatlarınla keriz avlamaya çalışıyorsun. galerici arayan zaten galericiye gider, oto pazarına değil.
gelişime ayak uyduramama, alt yapı yetersizliği, pis tuvaletleri, ailelere karşı rahatsızlık verici ve taciz edici uslup, mescid ve dinleme alanı olmaması, araçla gelen müşterilere ait bir otoparkın olmaması... kapanması hayırlı oldu gibi duruyor.
bir pazar günü aktivitesi olarak şehir içinde ulaşımı kolay pazardı. araba bakarken acaba bu hafta bulabilecek miyizi dişimize göre bir şey diye bir başka heyecanla giderdik. galericiler sayesinde amacından uzaklaşmış ve samimiyetini kaybetmişti.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri