formula 1 yönetim kurulunun yeniden yapılandırılması gerektiğini söyleyen formula 1 patronu.

grand prix pilotlar birliği geçtiğimiz hafta kendisine bir mektup yollamış ve f1'de son dönemde alınan kararları rahatsız edici bulduklarını söylemişlerdi.
beyefendi de pilotların organizasyon hakkında yaptığı olumsuz eleştirilere katıldığını belirterek, "sizin de önceden belirttiğiniz gibi, formula 1'in sahipleri ve hissedarlarının, organizasyonun yönetimini yeniden yapılandırması gerekiyor" demiş.

bilmiyorum size de oldu mu ama ben bu satırları ilk okuduğumda yumruklarımı sıktım da ekrana yumruk atmamak için zor tuttum kendimi. sen değil misin kardeşim başından beridir bu organizasyonun başında duran? sen değil misin her karara karışan, sen değil misin en büyük karar mekanizması? sen koltuğunu bıraksana önce!

tamam formula 1'in değerini katlamasında en büyük pay bu adamındır ama o da babasının hayrına değil herhalde, cebini doldurmak içindi hepsi. e doldurdun işte artık çekil git, hayasızca açıklama yapmaktan vazgeç, kendi oyuncağınmış gibi oynamaktan vazgeç şu yarışlarla. gün geçtikçe kan kaybediyor işte f1. bırak git artık.
tümünü gör
ilgili galeri