En fakir işi olan kombinasyondur. Muhtemelen bütçe probleminden dolayı tercih edilmek zorunda kalınmıştır. Eğer bir hot hatch değil ise hiç bir şekilde sizi mutlu edemez. Ne az yakıt tüketir, ne de konforludur.

İkinci elde de oldukça yavaş olduklarını belirtmekte fayda var, bir de lpg uyumsuz bir motor ise vay halinize.
Dizel otomatikten alamayacağınız zevkleri size veren, nesilleri gittikçe tükenen, gördükçe mutlu olma sebebi olan araç türü.
Sırf otomatik olsun diye 10 bin tl hadi birde dizel olsun diye 10 bin tl vermek istemeyen mantıklı tüketicidir.
performans aracı bakılıyorsa olması gereken kombo
Muhtemelen hot hatch olmadığı ve yine muhtemelen bütçe problemlerinden dolayı Porsche 911 GT2 RS gibi Mazda MX-5 Miata gibi, GT86, Dodge/SRT Viper, Corvette Z06, Porsche 911 GT3, Ford Mustang GT350 R ve Porsche Cayman GT4, Aston Martin DBS , Aston Martin Vantage GT, Mitsubishi Evo, Toyota Supra, Nissan Skyline GT-R R34, Mazda RX-7, Honda S2000 gibi araçlar bu profildeki kullanıcılar mutlu etmez. Fakir işidir. Evet.
Neresinden tutarsan tut entrylerle beraber tabiri caizse kötü olan başlıktır . Hala insanların tercihlerine saygı duymayı öğrenemedik . Mesela Sedan ise 3000 motor 250 beygir ise yine bizi tatmin etmez mi sorusunu da akla getirir . Bir diğer konu da 10 bin TL otomatiğe verdin 10 bin dizele verdin e satarken 20 bin eksiğe mi satıyorsun ? Öyle hayır işi yapan var mı ben daha denk gelmedim . Dizel otomatik bu ülkede her zaman tutuluyor satarken de o parayı çıkartıyorsun . Her nasıl aracında extra varsa satarken extra yazıyor ve parasını istiyorsan doğal olarak dizel otomatik de parasını çıkartıyor
fakir işi kombinasyon olsa bile en mantikli bir kombinasyondur. ayni zamanda araba kullanmayi seven bilen ve otomatik sansimanlara guvenmeyenletin tercihidir.
Vites geçişlerinin zevkini almak isteyenlerin tercih ettiği motor-şanzıman konfigürasyonudur.
Bence gayet makul bir ikilidir, evet, hot hatchler bu kombinasyon ile tadından yenmez. Ama 1.8 litrelik bir mazda 323 ile de gayet keyif veriyor. Yani otomatik iyi hoş ama, bu benim arabam aga. Burada kararları ben veririm :)
başlık konusunda belirtilen aracın diğer yazarlarımızın saydığı araçlarla alakası olmadığını herkes gün gibi bildiği halde neden bu kadar olumsuz yaklaşıyor diye beni umutsuz düşüncelere sevkeden konudur. konu gereği benim anladığım araçlar clio sybol, dacia logan, fiat albea gibi varyasyonlar iken herkes 200 beygir üzeri araçları anlamış gibi davranmakta. sözlükte bu olumsuz hareketler nedendir? böyle bir platformda, herkesin ortak zevklerinin hobilerinin buluştuğu noktada yoksa herkes en iyisini ben bilirim edaları ile mi birbirini eksileyip duruyor? bazen anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. gözlemlediğim çoğunluk profil en iyi araç benim sevdiğim araçtır, en doğrusunu ben bilirim psikolojisini üzerinden atamamıştır. şahsımca sözlükte artı eksi butonları kaldırılırsa ben olgusu, beğenilme kaygısı ortadan kalkacaktır. belki yazar sayısı azalır ama en azından hayatın seçimlerden ibaret olduğunu, herkesin doğrusunun kendine doğru olduğunu kabul etmiş kişiler destek vermeye devam edecektir.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri