• / 3
Silinsin...
Empati kuracak olduğumda aklımdan geçen düşünceler daha doğrusu planlar şunlar:
1.Toplu taşımaya biraz daha ağırlık vermeliyim.
2.Alışverişlere daha az gidip toplu alışverişere önem vermeliyim,yani yoğurt için araba kulanmamalıyım.
3.Ani gazlamalardan uzak durup daha sakin kullanmalıyım gibi.
Hissettiklerimse:Belə vəziyyətin içinə soxum.
Bu ülkenin bir genci olarak, ülkesine, vatanına, milletine, bayrağına, atasına aşık bir genci olarak üzülerek söylüyorum ki dünyanın en berbat şeylerini hissediyorum. Koskoca yüzyılda böyle bir dilime denk gelmiş olmaktan büyük üzüntü duyuyorum. sen 2000 küsür senelik koskoca dünyada çık gel de şunları yaşa. Üstelik kaçıncı yüzyıldayız ulan?

Bunları düşünüyorum.
Bu başlıklarda karakter sınırı yok mu lan dedirtendir.
Edit. Ulan sözlük ekibi başlığı düzeltip, kısaltmış siz hala eksi derdindesiniz. Bazı yazarların oylama sistemini ne kadar baştan savma kullandığınızı gördük tekrar.
"oh yeah, guvvetli egonomi"
ben hep 100 liralık alıyorumcuları bile, ben hep 50 liralık alıyorum haline getirmiştir.
Kızı Biskolata erkeğine ders çalışmaya giden BABA karikatüründeki gibi hissettiren zam olayıdır . Uyanmak istiyorum şakadır diyorum benzin 3.5 TL yi geçemez diyorum ama uyanamıyorum Ya RAB

sevdigimkarikaturler.files.wordpress.com/2013/09/carlos.jpg
kilometrede 1 liraya gitgide yaklaşıyorum teşekkürler
Yıllarca dizel araba kullandım, 6 sene iki farklı araba. Sonunda okul bitti gittim benzinli bir araç aldım. Aldığımdan beridir zam üstüne zam yemin ederim bir türlü tadını çıkartamadım. Aldığıma alacağıma pişman oldum, tam diyorum insanlar ne hallerde senin derdine bak sonra başka bir fikir geliyor aklıma... Başkalarının politik ve ekonomik başarısızlıkları yüzünden ve bunlara göz yuman, görmeyen, kör olan, cahillikleri ve o cahilliklerinden asla ama asla vazgeçmek istemeyenler yüzünden ben hiçbir şeyin tadını çıkartamıyorum artık ülkemde.

Ben sadece kurunun yanında yanan yaşlardan biriyim, hepimiz aynı gemideyiz gemide batıyor olan benim benzinli arabama oldu (A)şkım (M)eleğim (K)elebeğim.
öğrenci olduğum için bana yakıt ekonomisi öğreten durumdur.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir