Daha önce e-dergisini biliyordum, sonra youtube de adam akıllı Türkçe otomobil inceleme kanalı yok mudur yav? diye ararken denk geldi, açtım izledim sunucu Autocar genel yayın yönetmeni Burak Ertem. Adam hem takır takır konuşuyor hemde ilginç, diğer kanallarda değinilmeyen güzel bilgiler veriyor. Özellikle akşam yemeklerinde açıyorum bi videosunu yemek boyunca izliyorum. Adam hem samimi, duymak isteyeceğimiz şeyleri söylüyor. Sıkılıp kapatmadım hiç, akıyor mübarek.
Günümüz Youtube kanallarından en beğendiğim, en sevdiğim ve otomobille alakalı ince bilgilerde paylaşan bir kanal. Genel hatlarda aracı çok güzel anlatıyor, çekimleri başarılı son zamanlarda sıkı takipçisi olduğum bir kanaldır kendisi.
doğruları söyleyen ve otomobillerden gerçekten anlayan bir adamın youtube kanalı. ülkede bu tarzda rastlamak oldukça zor.
Teşekkür ederiz arkadaşlar. Lütfen eksiklerimiz ve eleştirilerinizi de bu kanaldan yapmaya çekinmeyin. Bir de internet sitemizi yeniledik. Arada göz atarsanız seviniriz. benzinmagazin.com/
otomobilden gerçekten anlayan bir kesimin yürütmekte olduğu kanal. bu tarz kanalların daha da artmasını umuyorum.
Severek takip ettiğim kanaldır, bu arada sitenin yeni tasarımı da geyet başarılı olmuş. Ellere, emeğe sağlık.
Fahir Talib , Otopark.com karması abimiz. Biraz da Noyan sıcaklığı eklese tadından yenmeyecek.(bkz: +Karşık var mı ? -Var. +Karışık koy.)
İlk kez G30 testiyle beni benden alan kanaldır. Bir otomobil bu kadar mı akıcı bir şekilde sıkmadan ve eksiksiz anlatılır. Sonra diğer testlerini izlemeye başladım, meğerse hepsi böyleymiş. Sonuç subscribed.
adam 458 videosu yayınladı, daha ne yapsın yahu. Türkiye'nin bir numaralı araç test kanalıdır diyorum o kadar.

458 videosu
"Bir tur versene" serisi ile bence çok çok ileri giden kanal. Çok güzel bir seriye başladılar devamını bekliyorum açıkçası anladığım kadarıyla bu düşüncede tek başıma değilim bu seri baya tutulmuş sağdan soldan duyduğuma göre.

Başarılarının devamını diliyorum...
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri