• / 2
Kendi kullandığı motoru ile bir yayaya çarparak hayatını yitiren, motosiklet camiasında çok sevilen youtuberdır.

Bazı trafik kazalarını tecrübe bile kurtaramıyor. Maalesef Barkın Bayoğlu da bunu acı şekilde herkese deneyimletti. Mekanı cennet, toprağı bol olsun. Çok üzüldüm.
Bizlere bir şeyler öğretmeye çabaladı,ölümüne üzüldüm.
Bir yayanın da ölmesine sebebiyet veren kazayı gerçekleştiren insan.
Edit: Eksileyenler bir insan hayatının diğerinden üstün olduğunu düşünenler. Şuraya eksi basanlar beni engellesin, bende onları engelleyeyim. Çöpler çıkmış olur.
Yaya, eşiyle tartıştıktan sonra yola çıkmış ve olanlar olmuş, burada bir üstün görme karşılaştırma söz konusu değil.Çöpler çıkmış olurmuş, önce bir işin aslını öğrenin ,sonra haddinizi bilin, haddinizi bilin ki insanlar size saygı duyabilsin.
Durmanın yasak olduğu yolda duran, inilmesi yasak yolda arabadan inen, yayalar için yürümesi yasak olan yolda karşıdan karşıya geçen adam değil de, rahmetli Barkın Bayoğlu kazaya sebebiyet vermiştir, öyle mi?

Mühim olan hakkaniyet duygusu ölmesin. Mühim olan insanlık ölmesin. "Haklıya haksız, haksıza haklı" dediğin an, zaten yaşayan bir ölüsündür. Asıl "ölmek" dedikleri işte budur. İçindekinin, kalbindekinin ölmesidir.

Barkın Bayoğlu ise, Türkiye'deki motosiklet -ve otomobil- dünyasına sayısız katkıda bulunmuş, hemen herkesin üzerinde hakkı olan kişidir. Otomobil kullanmama rağmen, motosiklet üzerine yayınladığı bilgiler ve öğretilerle çoğu kez hayatım kurtulmuştur. Onun sayesinde geniş görüş nedir, tünel görüşü nedir öğrendim. Virajda nereye bakılır, nereden girilir, ondan öğrendim.

Kendisini hiç tanımamama rağmen, ölüm haberiyle yıkıldım. Yarın, cenazesinde bulunmak, borcumun birazını ödeyebilmek, onu iyi uğurlamak için orada olacağım.

Tıpkı bir kabile şefi gibi, namına yaraşır şekilde, motoruyla geçti gitti bu dünyadan. Biz de, namına yaraşır şekilde eşlik edeceğiz. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun adam gibi adam...
Yazik gercekten. Cok uzucu bir olay insan sanki birden youtube ben olmedim diye video atacak gibi bekliyor insan
Motor dünyasından kendime yakın gördüğüm tek isimdi. sivri dili, kimseye eyvallahı olmaması, gerektiği yere her zaman lafını söylemesi, hakkaniyetli bir insan olduğu düşüncesini yaratıyordu bende. Allah rahmet etsin. Arkasından bu kadar seveninin duasıyla inşallah rahat eder gittiği yerde. Benim için motor dünyasının Barış Manço'suydu karakter olarak. En az onun gidişi kadar da üzüldüm.
İlk defa bir ünlünün vefatına ailemden biri gitmiş gibi üzüldüm. Nur içinde yatsın ....
Şuan sektörde olmasını, yeniden izlemeyi çok özlediğimiz mükemmel kişi.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir