Siz 4 teker bağımlılarını arada sırada trafikten kaçırabilmek adına açmış olduğum başlık. Motosiklet almak isteyen kişilerin önündeki en büyük engel ehliyet mevzusu, çünkü insanlar bununla vakit harcamak istemiyorlar ki haklılar da.

B sınıfı ehliyeti olan petrolhead'ler herhangi bir ehliyet almadan 50cc ve altı motosikletleri kullanabiliyorlar. Bunun için ek herhangi bir belgeye de ihtiyacınız yok.

Aynı zamanda eletrikli motosikletleri de kullanabiliyorsunuz.

Tavsiye edebileceğim motosiklet ise: (bkz: Honda Today)
Markete gitmelik motosiklet arayanlar için önemli olan konu. Keza 50cc ile 5 kilometreden uzun yol gitmek pek akıl karı bir iş değil.
evin dibindeki yerlere araba kullanmanın mantıksız olduğunu düşünen biri olarak mantıklı bulduğum taşıma aracıdır.
çok coşamazsınız belki ama günlük işinizi görür, zaten gerisi hikayedir.
MTV ve zorunlu trafik sigortasından muaf olduğu söylenen motosikletler.
Motosiklete başlamayı düşünen bir otomobil sürücüsü için en kolay ve avantajlı seçenek gibi duruyor.
Miley diye geçer b ile kullanılır. Küçük yerleşimlerde tatil beldelerinde fitı fitı kullanılır. Anayola otoyola çıkılmaz.
A yakar çok kaçar pratiktir hafiftir.
kullanmayı pek tavsiye etmediğim motosikletlerdir. heleki ortalama süratı 50 km/h nin üzerinde olduğu bir yol ise aman aman.
bir motosikletin yavaş olması güvenli olduğu anlamına gelmiyor. siz istediğiniz kadar dikkat edin, en mükemmel sürücü olun; arkanızdan 80 ile gelen ve size çarpma potansiyeline sahip arabadan kaçamassınız onunla...
bakkala çakkala gidilir tabi neden olmasın
50cc motosikletlerdir. Zamanında honda today gibi bir mihenk taşı vardı 50cc'de, sağlamlıyığla bozulmamaya direnirdi, günümüzde kendisine acayip fiyatlar biçiliyor, bu durumu fırsata çeviren Çinli abiler yeni 50cc motosikletler sürmüşlerdir piyasaya. Çin malı retro tarzda ya da normal tasarımlı vitesli,cub ya da scooter tipi 50cc motorlar bulunmaktadır. Tavsiye eder misiniz derseniz pek tavsiye etmem, sağlık sorunlarınız yoksa bisiklet çok daha iyi bir alternatif. Zaten aşağı yukarı aynı hızlara alüminyum kadrolu güzel bir bisikletle rahatlıkla çıkabilirsiniz. Lakin sağlık problemleriniz var ya da bisiklet sürmeyi pek sevmiyorsanız çarşı pazar alışverişlerine rahatlıkla gidebilirsiniz. Park yeri derdi falan olmaz.
Yakında Çin malı bir tanesine sahip olacak olduğumdur. Mahallenin getto yaşantısına arabamla ayak uyduramıyorum (bkz: swh)
bunlar da ilginizi çekebilir