"abi süpersin şöyle güzelsin" yorumlarına allah bin kere razı olsun çeken,
ekşi sözlükte girilmiş eleştiri içeren bazı entrylere şu* videosunda köpürmüş kuru özgüvenli bir arkadaş.

"hadi gel sen yap bu işi, gel suratıma konuş, beni eleştiremezsin, orada yazıp duruyolar, sen niye yapmıyosun? çünkü yapamıyosun. " falan diyor. ne işi la? hani bu senin hobindi? hani para kazanma amacın yoktu? videoda 7-8 tane reklam ne ayak :) "ekipman kullanıyorum, zart ediyorum" falan diyeceksin. e bize ne birader madem hobin,kendin hallet o işleri de.
altı üstü düdük bi galericisin. galericilerin çoğunda olduğu gibi arabanın a'sından anlamıyorsun. ekşi sözlüğü sallamıyorum diyip 15 dakika boyunca sözlüğe sataşmayı biliyorsun. bu, yaptığın "şey"de ne kadar başarısız ve aciz oluğunu kanıtlar.

tanım: cahil, eğitimsiz, cahil cesaretli.
varexli dip basık araç ile gazladık başlıklı bir videosu olan youtuber.
Radikal apaci
Çok güzel konsepti olan ama kendine yakışmayan hareketlerde bulunan youtuber.

2. El araç testi. Gerçekten gerekli ciddi iş görecek bir seçim fakat yapamıyor pek.
Ekşide itin bir tarafına sokulup çıkarılması rahatsız edebilir hak veririm, keşke köpürmek yerine eksiklerini tamamlayıp sustursa.
İsmini yan tarafta gördüğümde başta ''Aziz Sancar'' zannettiğim, ''nasıl ya herifin varexli araba videosu mu var?'' diye şaşırıp kaldığım, sonunda jetonun düşmesiyle başka biri olduğunu anladığım youtuber.
Moto1 Türkiye'nin Piyasanın En Yavaş 10 Otomobili videosunda dacia diye yorum atmış, 110 beygirlik dacia'ları ne yapacağız Aziz Bey o zaman. Bilgisiz sıradan bir galeri esnafı işte. Modifiyeli diye tanıttığı araçlar genelde dip basık, öküz osuruğu gibi ses çıkaran araçlar.
muhtelif çiziklerden ötürü komple boyalı galerici youtuber.
bunlar da ilginizi çekebilir