• / 2
dizel otomatik sarti ve istanbul trafiginde ev okul arasi 40-50 km oldugunu goz onunde bulundurarak ne alinabilir acaba sayin yazar dostlar?
a3 sportback/sedan dusuncesindeyim
100 bini verince az yakmasa da olur dedğim başlıktır.
Sıfır alınmayacak ise 1.9tdi motorlu 130 beygirlik herhangi bir vag olabilir yada a3/golf/leon/polo 4'lüsünden herhangi birinin 1.6tdi motorlusu alınır yazılım yapılıp binilebilir.
Günümüz benzinli arabaların da çok yakmadığı göz önüne alınınca 1.2tsi full bir (bkz: volkswagen golf) çok güzel olur. Sebebi ise golf'ün mavisi gerçekten can acıtıyor ve full'u çok güzel. İlla da dizel olacak ise 1.6 tdi remap ile çok tatminkar oluyor.
audi a3 'ün çok yavaş kalacağından dolayı iş görmeyeceği başlık.
O paralara seat ibiza cupra veya volkswagen polo gti çok daha mantıklı olacaktır.
Hem az yakarlar hem de oldukça hızlılar.
Az yakan çok kaçan gerçekte hala yoktur. Zaten teknoloji sayesinde çoğu araç artık basmayınca az yakıp basınca gider. He nedir 1 az yakan 1 de çok kaçan araç alınır o bütçeyle. Çok daha makbule geçer bence.
bütçe 5 bin daha arttırılabilirse yeni kasa bmw 116D hem az yakar hem çok kaçar. Son kasasına da ayrı bir hasta oldum
116d mantıklı seçenek gibi, ille de sıfır olmayacaksa 320d güzel alternatif. yazılım ile 200+ değerlere ulaşır
bmw 1.16d'nin en mantıklı seçim olacağı başlık.
Ufak ufak açılar verip yan gitmekte mümkün, yazılım ile oldukça tatminkar da oluyor. Ortalama yakıt tüketimi desen 4.5-5 litre civarlarında. E daha nolsun?
Ikinci el olacaksa e90 320d lci 184hp bence idealdir
yeni a3, az yakıyor (3,5 gördüğüm oldu defalarca) ama yazılımsız bir yere kaçamıyor. Yazılımlı da kaçmıyor ama olsun kötünün iyisi. Yazılımlı 320d candır
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir