Dün gece denediğim sistem.
Çok vukuatlı oldu ama istayoncular ile beraber öğrendik..
Önce bizde o sistem olmadığını söylediler. Akabinde kredi kartımdan çektiler. Arabaya döndüm, el frenini indirdim tam gidiyordum ki, biri üzerime kapandı. Aynı anda aytemiz karttan da provizyon çekilmiş. Hemde 200 tl. Hal böyle olunca şaşırdık kaldık. Gece 23:00 olduğundan kimse bilgide alamıyor. İstasyon müdür, telefonumu alıp, benden tahsil ettikleri 40 tl yi iade etti. Sorun olursa arayacaklar. Eve varınca bende neden kartımdan 200 tl provizyon çekildiğini öğrenmek istedim. Aytemiz iletişim merkezini aradım. Karttan çekilen 200 tl provizyon, daha sonra gerçek alınan yakıt bedeli kadar kesilip, gerisi tekrar kredi kartına iade ediliyormuş. Bur da tek seferde en çok 200 tl işaretlediğim için 200 tl provizyon çekiyorlar. Hemen 75 tl ye çektim onu. LPG gazını nerden aldıklarını sordum. Opetten katkısız aldıklarını söyledi. Opet kendi LPG'sine yağ katıp, yağlı gaz satıyormuş. Fakat Aytemiz, Opet'en katkısız gaz alıp buna eser miktarda kendi katkılarını koyarak istasyonlarında atıyormuş..
Müdür, eski bir Opet çalışanı, Opette iken LPG konusunda bir sürü şikayet aldıklarını söyledi. Fakat Aytemiz'de bu tip bir şikayet almadıklarını söyledi. Oldukça samimi ve yardım severliklerinden dolayı kendisine inandım. Bundan sonraki sürecte gelişmeleri görecez.
Aytemiz ı severim iyidir hoştur ama sizde takdir edersiniz ki henüz daha tam kurumsallaşmadılar. Bence böyle durumlar normal karşılanmalı. Aytemizi severim çok iyi firmadır. İnşallah ülkemizde büyük firmalarla yarışır hale gelecektir.
Araçtan ödemeyi hiç denemedim ama eğer anlatıldığı gibi ise güzel sistem sadece pompacıların sistemi öğrenmesi lazım
bunlar da ilginizi çekebilir